TopStar

12. září 2017 09:06

vedran

David Beckham veřejně popřál synovi a znovu ukázal dlouhé vlasy

Bývalý fotbalista David Beckham se po čase vrátil k dlouhé hřívě, kterou si v New Yorku stačil lehce obarvit na blond. Když se snímek objevil v médiích, všichni mu staronovou image chválili, a někteří dokonce pojali podezření, zda jeho tvář nevyhladil botox. To Beckham popřel a přidal i snímek se synem Romeem, kde je vidět „přirozená“ krása.

„Botox? To opravdu ne, ale děkuji za kompliment,“ uvedl David Beckham na jeden z komentářů, který se vyhlazování tváře pomocí botoxu týkal. Dodal, že podobné zákroky rozhodně nepodporuje.

Vylepšení obličeje a vyhlazení vrásek by u bývalého fotbalisty nebylo ničím překvapujícím. Na vzhledu si zakládá, živí ho módní průmysl a pro svou image se stal vzorem pro mnoho mužů. Není vyloučeno, že návratem k dlouhým vlasům pokrytým lehkým melírem inspiruje další k podobnému kroku.

Nedbalá elegance je nyní in a když se k ní připočte nějaké to tetování a plnovous, do detailu naplníte trendy současné doby.

David Beckham si z Anglie odskočil do New Yorku, kde jeho žena Victoria předváděla další módní kolekci. V oboru návrhářství se jí stále daří a o zakázky a perspektivu nemá nouzi.

Beckhamovi ale dál zůstává na prvním místě rodina, což David dal jasně najevo, když synovi Romeovi veřejně popřál k patnáctinám.

„Je to šťastný mladý chlapec, který slaví patnáctiny a mění se v gentlemana, který svého otce drtí na tenisovém kurtu. Milujeme tě,“ napsal Beckham na Instagramu.

Romeo Beckham je druhorozený syn Beckhamových, staršímu Brooklynovi je 18, Cruzovi 12 let a nejmladší a jediné dceři Harper 6 let.

Sdílejte článek
Štítky David Beckham Victoria Beckham

Přečtěte si také