TopStar

6. prosince 2013 14:57

Jana Fikotová

David Kraus: Bílá je falešná kr**a! Bílá: Jsem jen snadný terč

Naložil jí! Zpěvák David Kraus (33) se otevřeně pustil do zpěvačky Lucie Bílé (47). Podle jeho slov je to kráva s hezkým hlasem. Co na to zpěvačka?

Už čtvrtým rokem Lucie Bílá porotcuje v show Česko Slovensko má talent. Některým lidem už její přehnané reakce na soutěžící lezou hodně na nervy. Spoustu lidí pobouřila medializováním svého vztahu k těžce nemocné – dnes už zesnulé – Jiřině Jiráskové (†81). Bylo jen otázkou času, kdy si ji někdo z showbyznysu vezme na mušku.

Odvahu jako první našel syn moderátora Jana Krause (60), hudebník David Kraus (33). Ten Slavíky ověnčenou zpěvačku označil za falešnou krávu. „Král je přece nahý a Lucie Bílá je falešná kráva, ale s pěkným hlasem,“ prozradil portálu spy.cz.

Zdá se však, že umělkyně je už za ta léta svého působení na výsluní na podobné útoky zvyklá. Nebo nechce vyvolat veřejnou válku a poškodit si tím svou image. Reagovala totiž na tato slova velmi mírně. „Nemůžu komentovat, co jsem neslyšela. Jsem lehkým terčem pro každého, kdo si chce zastřílet,” vyjádřila se k informaci Bílá.

-juf-


Přečtěte si také