TopStar

24. srpna 2017 14:03

vedran

Dcera Johnnyho Deppa Lily-Rose nafotila odvážné snímky

Osmnáctiletá herečka a modelka Lily-Rose Depp, která je už nějaký ten rok múzou značky Chanel dosáhla dalšího bodu své kariéry. Dcera Johnnyho Deppa a Vanessy Paradis se nechala nafotit pro nové jedenácté vydání časopisu Carine Roitfeld CR Fashion Book a stala se tak ozdobou jedné ze čtyř titulních stran. Dalšími třemi jsou modelky Alek Wek, Lara Stone a Cara Taylor. Tématem vydání se stal rok 1999 a na stáncích se časopis objeví 7. září.

Fotografie jsou odvážné až vyzývavé. Světoznámému fotografovi Stevenovi Kleinovi pózovala herečka a modelka nahoře bez.

Na titulní straně se Lily objevila jen v košili, kterou má navlečenou na nahém těle. Další fotografie se podařily ještě odvážnější: dívka je na nich už bez košile.

„Carine stylizovala mé první focení pro Chanel, tehdy mi bylo pouhých 15. Pro tentokrát jsem se rozhodla zajít ještě dál, ukázat více těla a přidat snímkům na sexualitě. Už mi bylo 18, takže jsem připravena posouvat svoje hranice,“ přiznala Depp v jednom z rozhovorů.

Inspirací byl na focení styl Lilyiny matky Vanessy Paradis, která byla své doby často Kleinovou modelkou: „Má úžasné fotky mojí matky z doby, kdy byla v mém věku. Na focení pro CR Fashion Book jsme se fotili před zrcadlem, na kterém byly právě ty fotky s mámou. Ukázalo se, že máme vlastně úplně stejný grunge styl.“

Rozhovor mladá hvězda poskytla své filmové kolegyni Natalii Portman. Také zmínila, jak je těžké vybojovat si místo v Hollywoodu.

„Mnozí si myslí, že mě vzali jako herečku jen kvůli tátovi. Jako bych nepracovala i tak dost tvrdě, abych si vysloužila čestné místo v této industrii. To vše mě ale jen motivuje. Mám tendenci pracovat dvakrát tolik, abych všem ukázala, že za to stojím a není to tak lehké, jak si všichni myslí. Nestala jsem se herečkou kvůli své rodině.“

Autor článku: Pavlína Švarcová

Sdílejte článek

Přečtěte si také