TopStar

7. listopadu 2017 10:06

Dcera Michaela Jacksona chce být vzorem pro všechny

Před několika dny poskytla devatenáctiletá dcera popového krále Michaela Jacksona rozhovor pro magazín Stellar. Dívka se nechala slyšet, že chce jít všem příkladem a být lidem vzorem. Zároveň přiznala, že se dříve nenáviděla a měla i sklony k sebevraždě.

"Teď se aktivně věnuji dobročinnosti a pomáhám poškozeným rodinám po neštěstí, které vyvolal uragán v Portoriku. Mám je na prvním místě. Téměř všechny aktivity, které dělám, mě vždy přivedou zpět právě k dobročinnosti. Chtěla bych se stát vzorem, na který se budou dívat rodiče všech dětí a říkat, to je ta pravá. Ovšemže nejsem ideální, ale myslím, že podstatné je ukázat druhým, že mám i tu třešničku. Jsem přitom stejný člověk jako všichni ostatní a to je právě to podstatné," svěřuje se v časopisu Paris.

@stellarmag @ninomunoz @hairbylorenzomartin @missjobaker @gemmakeil

Příspěvek sdílený Paris-Michael K. Jackalope (@parisjackson), Lis 4, 2017 v 6:51 PDT

Behind the scenes of our Stellar shoot with Paris Jackson @parisjackson @flemingtonvrc @myer

Příspěvek sdílený Stellar (@stellarmag), Lis 4, 2017 v 3:23 PDT

Dcera Michaela Jacksona se rovněž přiznala, že dříve si prošla obdobím, kdy se nenáviděla. Nyní jsou tyto dny miinulostí a ona je pyšná na to, kým je. "Někdy se mi mé tělo líbí, jindy se mi líbí méně. Dřív jsem se hrozně nenáviděla, opovrhovala sebou, a dokonce jsem nejednou přemýšlela, že si něco udělám. Teď jsem šťastná, že je to už za mnou. Jsem na sebe hrdá a mám se ráda," přiznala mladičká kráska.

“I’m growing out of self-hatred and growing into love.” On the eve of her first trip to Australia for the Melbourne Cup, @parisjackson is determined to use her high profile as a platform for good. #parisjackson #activist #allgrownup #downtoearth #stellarsunday #melbournecup #racewear #millinery #melbcupcarnival #emiratesmelbournecup #myerspringracing @myer @flemingtonvrc Photography: @ninomunoz Styling: @gemmakeil Hair: @hairbylorenzomartin @thewallgroup Make-up: @missjobaker @forwardartists Manicure: Stephanie Stone @forwardartists

Příspěvek sdílený Stellar (@stellarmag), Lis 4, 2017 v 8:31 PDT

Stejně tak dcera legendy v rozhovoru zveřejnila, že chce žít obyčejný život. Miluje trávit čas se svými přáteli a odpočívat na čerstvém vzduchu. "Mám čtyři psy a tři kočky, právě oni jsou můj celý život. Když pracuji, není čas na odpočinek, ale když už si ho najdu, tak se můj den skládá ze čtení, televizních show a procházek s mými mazlíčky nebo bratry. Nemám tak atraktivní život. Poklidný život je zárukou spokojeného života," završuje Paris Jackson s úsměvem rozhovor.

Sneak peek of our cover star: Paris Jackson. Don’t miss her in this Sunday’s @dailytelegraph @theheraldsun @couriermail ahead of her visit to Australia for the 2017 Melbourne Cup #parisjackson #activist #allgrownup #downtoearth #stellarsunday #melbournecup #racewear #millinery #melbcupcarnival #emiratesmelbournecup #myerspringracing @parisjackson @myer @flemingtonvrc Photography: @ninomunoz Styling: @gemmakeil Hair: @hairbylorenzomartin @thewallgroup Make-up: @missjobaker @forwardartists Manicure: Stephanie Stone @forwardartists

Příspěvek sdílený Stellar (@stellarmag), Lis 2, 2017 v 12:08 PDT

Připomeňme, že Paris si je velmi blízká se svým starším bratrem Princem a tráví s ním mnoho času. Jejich světoznámý otec zemřel v roce 2009, tehdy bylo Paris 11 let, Princi I. 12 let a jejich nejmladšímu sourozenci Princi II. pouhých 7. Za života Michaela Jacksona byly děti před tiskem schováváni, nyní však Paris pravidelně poskytuje rozhovory a nechává se fotit na titulní strany světových časopisů.

Look who’s on the cover of Stellar today: the lovely Paris Jackson. Pick up your copy of Stellar with @dailytelegraph @theheraldsun @couriermail ahead of her exclusive appearance at Tuesday’s Melbourne Cup #parisjackson #activist #allgrownup #downtoearth #stellarsunday #melbournecup #racewear #millinery #melbcupcarnival #emiratesmelbournecup #myerspringracing @parisjackson @myer @flemingtonvrc Photography: @ninomunoz Styling: @gemmakeil Hair: @hairbylorenzomartin @thewallgroup Make-up: @missjobaker @forwardartists Manicure: Stephanie Stone @forwardartists

Příspěvek sdílený Stellar (@stellarmag), Lis 4, 2017 v 1:53 PDT

Sdílejte článek
Štítky magazín Portoriko Michael Jackson rozhovor Paris Jackson

Přečtěte si také