TopStar

20. července 2018 12:42

Dcera Michaela Jacksona se nezdá: Paris se nechala nafotit nahoře bez!

Není to tak dávno, co dcera krále popu zveřejnila, že je bisexuálka. Zároveň se jí pořádně rozjíždí kariéra modelky a stává se stále žádanějším zbožím na trhu. Pro tentokrát se nechala Paris Jackson (20) nafotit do nové reklamní kampaně obuvi módního domu RE/Done + Weejuns. Ale nebylo to jen tak - šlo o focení nahoře bez.

Fotografem se stal německý umělec Juergen Teller, který je známý svou spoluprací s Kim Kardashian, Kanye Westem, Miley Cyrus a mnohými dalšími hvězdami. Focení se podařilo poměrně žhavým, ale zároveň velmi jemným a sofistikovaným. Na některých fotkách jsou Parisina ňadra přikryta botami a snímky jsou zatraceně sexy. Na dalších je dívka záhadná a zamyšlená a na posledních něžná a umírněná. Která její podoba se vám líbí nejvíce?

Není to tak dávno, co se dcera legendy nechala slyšet, že chce žít obyčejný život. Miluje trávit čas se svými přáteli a odpočívat na čerstvém vzduchu. ‚‚Mám čtyři psy a tři kočky, právě oni jsou můj celý život. Když pracuju, není čas na odpočinek, ale když už si ho najdu, tak se můj den skládá ze čtení, televizních show a procházek s mými mazlíčky nebo bratry. Nemám tak atraktivní život. Klid je zárukou spokojeného života.‘‘

Připomeňme, že Paris si je velmi blízká se svým starším bratrem Princem a tráví s ním mnoho času. Jejich světoznámý otec zemřel v roce 2009, tehdy bylo Paris 11 let, Princi I. 12 let a jejich nejmladšímu sourozenci Princi II. pouhých 7. Za života Michaela Jacksona byly děti před tiskem schovávány, nyní však Paris pravidelně poskytuje rozhovory a nechává se fotit na titulní strany světových časopisů.

Sdílejte článek

Přečtěte si také