TopStar

5. května 2018 01:25

Dcera ‚‚Pravé blondýnky‘‘ mamince z oka vypadla! Poznali jste?

Mladičká modelka Ava Phillippe (18) je v oblasti modelingu stále žádanější. Dcera hollywoodské herečky Reese Witherspoon je své mamince neuvěřitelně podobná a v elegantních modelech vypadá jako její mladší kopie. Pro tentokrát se blonďatá kráska vydala nakupovat... bez doprovodu. A to si fotografové nemohli nechat ujít.

Před pár hodinami se Ava Phillippe vydala nakupovat do newyorských ulic. Fotografové ale nezaháleli a okamžitě dívku zaznamenali svými objektivy. Není to tak dávno, co se Ava narodila šťastnému páru, krásce Reese Witherspoon a herci Ryanovi Phillippovi, dnes je z dívky ale velká holka a její rodiče již pár netvoří.

Je zcela normální, že si veřejnost matku s dcerou plete. Není divu, vždyť Reese vypadá i přes svůj věk stále fantasticky. I přes neuvěřitelnou podobu se ale dívka po stopách své matky vydat nechce a herectví ji neláká. Vidí se spíše v modelingu a dokonce by se chtěla stát světově uznávanou návrhářkou. Už teď má ale Ava slušně našlápnuto, na své přehlídky ji zve kdejaká módní značka a dokonce se stala tváří luxusního klenotnictví Tiffany & Co.

Reese Witherspoon by dcerku samozřejmě ráda viděla jako svou hereckou nástupkyni. Přeci jen, její role by zasluhovaly kvalitní záměnu - Reese se mohla těšit ze dvou nominací na cenu Zlatého glóbu a ze zařazení mezi nejkrásnější lidi světa podle tradičních anket časopisu People.

Sdílejte článek

Přečtěte si také