TopStar

13. června 2018 11:42

Ilona Blašková

Dcera topmodelky Cindy Crawford - Kaia - má svou řadu luxusních hodinek

Sedmnáctiletá dcera Cindy Crawford má svou první řadu luxusních hodinek. Tak to se jí to stoupá na vrchol, když má za zády jednu z nejhezčích žen na planetě. Ale budiž jí to přáno.

Rodina Cindy Craford je jako reklama na krásu, spokojenost a úspěch. Cindy je i ve svých 52 letech považována za nejkrásnější ženu planety. Její manžel má kromě dalších úspěšných byznysů vlastní značku alkoholických nápojů s dlouholetým kamarádem Georgem Clooneym. Své drápky začíná vytahovat i Kaia. Po loňském veleúspěšném debutu na módních molech těch nejzvučnějších módních domů, má teď nově i svou řadu luxusních hodinek. „Já vím, že by mě máma podporovala ať už bych dělala cokoliv a to pro mě znamená hrozně moc. Dává mi rady spíš obecně do života, než pro modeling. Jako například být všude na čas, protože to je prostě strašně důležité v našem byznysu,“ řekla Kaia.

„Všichni říkají, že na ní musím být hrozně pyšná. A já jsem. Ale ne kvůli tomu co dělá a co dokázala, ale kvůli tomu, jaký se z ní stává člověk,“ řekla Cindy. Cindy si skutečně na výchově svých dětí zakládá a jak její syn, tak dcera jí respektují. „Naše osobnosti jsou hodně rozdílné. Samozřejmě je tam nějaká podoba, ale máme třeba jiný smysl pro humor,“ řekla mladá modelka.

I když je Kaie pouze sedmnáct, na řadě svých hodinek se podílela víc, než jen nafocením kampaně. „Byla u té vývojové fáze dané modelové řady. Myslím si, že v šestnácti letech nemůžeme očekávat, že se nějakou velkou měrou bude podílet na produkční fázi,“ prozradila Michaela Jetmarová, generální ředitelka šperkařské společnosti. Mít za tvář dceru jedné z nejslavnějších top modelek světa rozhodně není levnou záležitostí. Vyplatí se to ale? „Marketing je nádherná kategorie a je velmi mocný. Ale nakonec jestli tento produkt osloví naše české ženy, tak to mě bude samotnou zajímat,“ uzavřela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také