TopStar

10. června 2013 12:30

Blanka Konrádová

Dcera Whitney Houston: Drogy, incest a vyhazov z domu!

Dvacetiletá Bobbi Kristina, dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston a rappera Bobbyho Browna, byla vystěhovaná z domu v Atlantě. Vedla totiž divoký a hlučný noční život. Sousedům se jí podařilo zbavit až po deseti stížnostech.

Bobbi se svým milencem Nickem Gordonem, který je zároveň jejím nevlastním bratrem, opakovaně narušovali soukromí sousedů. Spolubydlící na oba výtečníky kvůli hluku podali postupně deset stížností. Ti se ale neuklidnili, a tak po šesti měsících sousedům definitivně došla trpělivost a Bobbi s Nickem dostali z domu vyhazov.

Bobbi po incidentu na sociální síti Twitter všechno popřela. „Je to všechno nesmysl. Sousedi jsou ubohý chudáci a celá ta story je šílená. Jen se navážejí do nevinných,“ zlobila se dcerka slavné matky Whitney Houston. Soud dal nakonec za pravdu sousedům.

Bobbi je lehkovážná a po vzoru maminky má ráda drogy a alkohol. Velice zvláštní je i její současný partnerský vztah s nevlastním sourozencem Nickem. Zasnoubili se spolu krátce po smrti Whitney Houston a pořádně tak všechny šokovali. Nicka Gordona zpěvačka neformálně adoptovala, když mu bylo 12 let. „Jsme spojeni i prostřednictvím prstenu, který kdysi patřil mé matce. Náš vztah není žádný incest!“ napsala Bobbi na svůj Twitter těsně po zásnubách.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také