TopStar

5. března 2015 09:31

Lucie Průchová

Dcera Whitney Houston měla včera narozeniny! Její otec odešel z nemocnice s pláčem

Bobbi Kristina Brown je v kómatu od konce ledna, jak jsme vás informovali. Její manžel ji našel ve vaně s hlavou pod vodou.

Ačkoli nejbližší už několikrát uvažovali o ukončení jejího života poté, co se její stav zdál neměnný a šance na to, že by se vrátila do běžného života, byly mizivé, Bobbi stále bojuje se svým osudem. Právě včera se dcera známé zpěvačky Whitney Houston dožila 22. narozenin. Její příbuzní se sešli u jejiho lůžka v nemocnici, aby jí byli v tento den všichni nablízku. Otec Bobbi Brown celou tuto situaci zvládá velice těžce, ale není sám. Její manžel Nick Gordon je na tom psychicky daleko hůř a rodina se bojí, aby neudělal nějakou hloupost!

Jejich obavy vyvolal status, který Nick včera vystavil na svém Twitteru dnes v noci... "Jsem tak moc zraněný a bozmocný. Vím přesně, co bych udělal nejradši, ale také vím, že musím zůstat silný. Přál bych si, abych tam byl s tebou," napsal Gordon.

Stav Bobbi je bohužel pořád velmi vážný. Lékaři jí museli udělat tracheotomii a když se jí minulý týden pokusili probudit, její stav se náhle zhoršil. Byli tedy nuceni uvést jí znovu do umělého spánku.

Její rodina ale stále doufá a modlí se za její uzdravení!

-lup

Více o celé nešťastné události najdete tady:

Sdílejte článek
Štítky nemocnice narozeniny Whitney Houston tracheotomie

Přečtěte si také