TopStar

17. července 2013 16:40

Blanka Konrádová

Dcera Whitney Houston: Vdá se za svého bratra!

Bobbi Brown (20), dcera zesnulé zpěvačky Whitney Houston, se oficiálně zasnoubila se svým o čtyři roky starším adoptivním bratrem Nickem Gordonem.

Právě teď jsou spolu s přáteli na Floridě, kde své zasnoubení bujaře oslavují na pláži a ve vlnách oceánu.

Poněkud skandální pár se dal dohromady před rokem, právě když tragicky zemřela jejich matka. Nick v rodině Whitney Houston žil od svých dvanácti let. Od doby, kdy jeho otce zavřeli. Matka se pak o Nicka nedokázala postarat. Nick a Bobbi spolu od té doby vlastně vyrůstali jako sourozenci.

Svatbu sourozenci plánují i přes záplavu kritiky. Bobbi se dokonce rozhodla svou lásku hájit na svém profilu na Facebooku. „ANO, s Nickem jsme se zasnoubili. Jsem už unavená z reakcí tipu: „Ty ses zasnoubila se svým bráchou?“ nebo: „Kdyby Whitney ještě žila, schvalovala by to?“

„My nejsme skuteční sourozenci. Nick ani není můj adoptivní bratr, protože máma ho nikdy oficiálně neosvojila,“ vysvětluje Bobbi. „Ve skutečnosti to byla právě ona, kdo jako první zjistil, že k sobě něco cítíme. Máma mě znala líp než kdokoli z vás!“ prozradila dcera Whitney Houston.

Bobbi přiznává, že stejně jako jiné vztahy, ani ten její s Nickem není pořád perfektní. Ale brání se narčení, že by porušovali jakékoli společenské konvence. „Přestaňte nás odsuzovat a tvrdit, že tohle nemůže být opravdová láska. Pokud vám na nás opravdu tolik záleží, budete nám přát, abychom byli šťastní,“ dodává Bobbi Brown.

-kon-

Sdílejte článek

Přečtěte si také