TopStar

27. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Dcera Žilkové Kordula: Pláče nad jedničkami!

Veronika Žilková (51) do poslední chvíle netuší, jaké bude mít známky její nejmladší dcera, třeťačka Kordulka. Herečka doufá, že nad jedničkami nebude plakat jako v první třídě, ale opatří si na vysvědčení „něco pestřejšího“.

„Už čekám jen dvoje vysvědčení – od syna, který studuje střední školu, a od dcery ze základky. Ani v jednom případě nevím, jaké bude. Uvidím. Ve škole jsem kvůli tomu nebyla a nikdo z kantorů mi dopředu neřekl, jaké známky můžu čekat. Pro mě bude jejich vysvědčení opravdu překvapením,“ říká známá herečka.

Veronika Žilková ale hned s humorem sobě vlastním dodává, že snad Kordulka nepřinese samé jedničky a „opatří si něco pestřejšího“. Jak herečka tvrdí, samé jedničky, které dostala na vysvědčení v první třídě, pro holčičku nebyly ničím, nad čím by jásala. Naopak. „Brečela, protože je nechtěla. Jedničky jí připadaly všechny stejné. Předpokládám, že si letos opatřila nějakou pestřejší sbírku známek,“ dodává herečka.

Kordulka šla poprvé do školy v necelých šesti letech, narozeniny má totiž až koncem září. „Do první třídy se strašně těšila. A nebyla sama. I ostatní děti šly do školy dřív,“ komentovala tehdy Kordulčin brzký nástup do školy Veronika Žilková. Čekat s nástupem k pravidelné školní docházce další rok Veronice připadalo zbytečné. Kordulka totiž už tehdy uměla základní počty a všechna písmenka.

-jan-

Sdílejte článek

Přečtěte si také