TopStar

10. dubna 2018 10:00

Ilona Blašková

Dcery hudebních legend Cobaina a Jacksona společně na módní akci

Pojí je podobný osud jejich známých otců, ale i láska k extravagantní módě. Paris Jackson a Frances Bean Cobain dělaly doprovod návrháři Jeremymu Scottovi.

Paris Jackson (20) a Frances Bean Cobain (25) jsou známé především díky příjmení, které mají po svých tragicky zesnulých tatíncích. Slavné dcery se sešly na udílení cen Daily Front Row Awards v Beverly Hills, kde dělali společnost módnímu návrháři Jeremymu Scottovi.

Na této události byli vítaní hosté v co nejvýraznějším oblečení. A protože ani jedna z holek není šedá myš, byly jako ryby ve vodě. Očekávaný dress code splnily na jedničku. Ovšem mistrem extravagance je návrhář Jeremy Scott. Ten zvolil bizarní overal, který odhalil jeho bradavku. Jeho výstřednosti tak nemohly konkurovat.

Dcera Michaela Jacksona (50) Paris přišla o svého otce, když jí bylo jedenáct let. V roce 2009 selhalo zpěvákovi srdce po otravě sedativy.

Frances svého otce Kurta Cobaina (27) skoro nestačila poznat. Když spáchal v roce 1994 sebevraždu, nebyli jí ani dva roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také