TopStar

9. srpna 2013 11:40

Dcery slavných rodičů? Polonahé nestydy na nákupech

Se zlatými kreditkami v kabelkách, jenže polohané, neupravené a neučesané. Takové holky slavní rodiče Bruce Willis a Demi Moore jen těžko udají. Leda by je nějak zcivilizovali.

Ani ne dvacetiletá Tallulah Belle neměla podprsenku a bylo jí to úplně fuk. A její jednadvacetiletá sestra Scout LaRue zase vyrazila v pomačkaném lněném neforemném modelu divné barvy, který navíc jen podtrhnul, že by místo nákupů raději měla jít se svou matkou cvičit, aby něco shodila.

Demi totiž vypadá mladší než dcery – teď, když se konečně sebrala z rozchodu s Ashtonem Kutcherem.

Mladší holky Willisovy si neumějí odepřít nic, včetně alkoholu, hamburgerů, cigaret, chipsů... Jediná, která se dokáže alespoň občas starat o svůj zevnějšek, je nejstarší Rumer Glenn, které se na jaře podařilo zhubnout a vychytat líčení. Ale i s tou jsou potíže, měla dokonce opletačky s policií kvůli marihuaně.

Bruce se věnuje maličké Mabel a nové manželce Emě. Vždycky se ale vychloubal, že na své starší dcery dokáže dohlédnout. Takže by nás opravdu zajímalo, co řekl například právě Tallulah při pohledu na tyhle fotky z odpoledního výletu do slev.

jad

Mohlo by vás zajímat: Odhadnete, jaké celebrity obouvají boty?

Sdílejte článek

Přečtěte si také