TopStar

13. dubna 2013 06:50

Blanka Konrádová

Debbi na podpatcích kolegy pěkně štve!

Zpěvačka „alkoholového“ hitu Touch the Sun, vlastním jménem Deborah Kahl (20), spolupracuje s rapperem Lipem a společně koncertují po celé České republice. Její přítel Tomáš Pokorný (25) občas jezdí s nimi, aby si Debbi ohlídal.

„Většinou hrajeme mimo Prahu ve větších vesnicích, kde je to nejlepší publikum. Když přijedeme, většina fanoušků už je mírně podnapilá, takže řvou a skáčou, což vytváří skvělou atmosféru. Člověk se u toho pak hrozně baví. Zatím to bylo vždycky v klidu, žádné konflikty. Občas se se mnou sice chce fotit někdo, kdo se skoro neudrží na nohou, ale naštěstí jsme nějaký větší problém neměli,“ říká jedna z mála zpěvaček, která se „chytla“ díky televizní soutěži Česko Slovenská Superstar.

Debbi dokáže vyjít ven i bez podpatků, Foto: archiv Sasazu

Na akce obvykle jezdí ve čtyřech: s rapperem Lipem a producentem Martinem Ledvinou. „Tomáš někdy jede s námi, aby to pak odřídil zpátky do Prahy. Nesnáším sedět za volantem ve tmě. Lipo má sice řidičák, ale od té doby, co si ho udělal, neřídí, takže by to bylo krajně nebezpečné. Jsem hrozně ráda, že přítel není z oboru. Nemohla bych chodit s někým, kdo dělá stejnou práci jako já, to bych se zbláznila a on asi taky.“

Debbi je poslední dobou velice časově vytížená, protože kromě koncertování připravila i novou desku Love, Logic and Will. Největší hit je zatím společná píseň s Lipem - Ležím v tvé blízkosti. Ale jak Debbi vysvětlila, jiný než přátelský vztah s rapperem nemá.

„Nic víc než kamarádství nám nehrozí. Tomáš to ví, a proto vůbec nežárlí. Vzhledem k tomu, že Lipo měří 170 cm a já 176 cm, tak by to vypadalo hodně vtipně. Občas od něj dostávám čoud, když si vezmu podpatky. Vadí mu, že mu pak můžu z výšky flusat na hlavu.“

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také