TopStar

24. dubna 2014 09:00

Jana Fikotová

Dejdar maká na postavě. Co za tím je?

Herec Martin Dejdar (49) nemá problémy s váhou, protože se snaží udržet v kondici. Pokud nehraje hokej, dává si do těla v posilovně.

V posledních letech díky svému hokejovému týmu hvězd HC Olymp nemá o pohyb nouzi, přesto si čas od času dopřeje ještě pořádnou nálož v posilovně. Aby cvičení mělo správný efekt, vzal si ho do parády jeho týmový parťák a profesionální trenér Karel Frýd (29).

"V poslední době makám hlavně pracovně. Na TV Prima natáčím Vylomeniny, Máme rádi Česko a Souboj národů a vůbec nestíhám cvičit. Hodně jezdím po republice autem, nepravidelně jím, takže si musím kondičku zase začít udržovat," přiznal na sebe Martin, který do posilovny většinou nechodí sám.

„Většinou se domluvím s kluky z HC Olympu, ono se v partě cvičí líp. Navíc i oni potřebují trošku protáhnout tělo, tak jim to rozhodně neuškodí, jako mě. Naštěstí Karel Frýd začal pracovat v novém Fitness Victory v centru Prahy, tak to máme všichni celkem kousek a ještě s luxusním přístupem,“ dodal Dejdar, kterého mimo natáčení televizních pořadů čeká natáčení i několika filmů.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky cvičení Máme rádi Česko posilovna Martin Dejdar Olymp kondice

Přečtěte si také