TopStar

1. září 2018 16:00

Markéta Škorňová

Dělat si legraci z celebrit? Celeste Barber je v tom jednička! Zbožňují ji milióny fanoušků!

Ani Justin Bieber, ani Kim Kardashian, ale Celeste Barber je hvězdou Instagramu! Tuhle australskou spisovatelku a herečku sleduje na instagramu neuvěřitelných 4,5 miliónu lidí. A proč? Dělá si srandu z celebrit! Její parodie jsou legendární!

Australská spisovatelka, herečka a komička pracující v televizi je bez nadsázky hvězdou Instagramu. Její účet sleduje 4,5 miliónu lidí, kteří se dnes a denně baví nad jejími vtipnými příspěvky, ve kterých paroduje známé osobnosti.

A přitom vše začalo tak nevinně. Fotky a videa, na kterých paroduje rádoby sexy pózy slavných umělců, nejprve posílala k pobavení jen své sestře. „Ohromně jsme se přitom bavily. „Známí lidé občas propadají představě, že jsou něco víc než my ostatní. Na sociální sítě dávají svá dokonalá selfie, fotí se nazí na hromadě hlíny nebo v krkolomných pózách a dělají, že je to normální. Já jsem se vždy velmi bavila při prohlížení těchto fotografií a jednoho dne jsem se rozhodla, že to začnu dělat stejně, ovšem normálně,“ vysvětluje začátky svých parodií, díky kterým si doslova podmanila svět Celeste.

V současnosti je paradoxně i ona sama „celebritou“. Sledují ji ty neznámější hvězdy světového showbyznysu. Ona sama však zůstává nohama na zemi. Stále pracuje v televizi a obrovský boom kolem její osoby ji nevzrušuje. Žije v Austrálii spolu se svým manželem a dětmi a jak to tak vypadá, prorazit v Hollywoodu se opravdu nechystá. I když nutno uznat, že bychom se u filmu s Celeste dozajista pobavili!

Sdílejte článek

Přečtěte si také