TopStar

2. srpna 2013 17:00

Dagmar Dandová

Démon Bartošová: Jak ovlivnila své tři zachránce

Zpěvačka Iveta Bartošová má destruktivní vliv nejenom na sebe, ale i na své okolí. Přinášíme vám přehled koho, a jak poslední dobou ovlivnila.

Zdeněk Macura – z ajťáka politický guru

Z bývalého IT inženýra se díky Ivetě stal nezaměstnaný potlučený „únosce“, který má politické ambice. Po zkušenostech se zpěvačkou založil politickou stranu Ježíš je pán, kde chce krom jiného bojovat proti zápachu bezdomovců. Dost často se objevuje na policii, kde buď musí něco vysvětlovat, nebo tam podává trestní oznámení – nejčastěji na Josefa Rychtáře. Kromě toho se stal novým synonymem pro stalking, neboli když vás někdo dlouhodobě sleduje, tak „macuruje“.

Domenico Martucci - v Itálii o něj nezakopl pes, v Čechách plní stránky novin

Italský hrabě doufal, že se díky Bartošové proslaví v České republice jako zpěvák. Duety s Bartošovou mu ale moc nevyšly, protože zpěvačka většinou nebyla schopná vůbec vylézt na podium, natož držet mikrofon. Po jejich rozchodu chodil sice na různé party a smál se na fotografy, ale pomalu upadl v zapomnění. Z mediální smrti ho nakonec zachránil jeho zámek. Právě tam skončila Bartošová při svém pobytu v Itálii a o Martucciho je opět zájem. Nyní se na sebe snaží upozornit protestní akci proti násilí na ženách.

Na svém facebooku napsal:

„Oficiálně máme povolenou demonstraci proti týrání žen a dětí od úřadu a policie. Bude se konat 4. srpna 2013, od 17 – 20 hodin, na Václavském náměstí u sochy svatého Václava. Pokud se mezi vámi vyskytuje psycholog/psycholožka se zkušeností s týranými ženami, prosím, ať se mi ozve. Děkuji všem za spolupráci a přeji krásný večer“

Josef Rychtář- stále bodygaurd

Bývalého osobního strážce zřejmě při sbližování s Ivetou nenapadlo, že bude denně v novinách, a že se stane jedním z nejsledovanějších mužů v ČR. Nyní je z něj spasitel Ivety Bartošové, který z ní chce vymýtit démona (alkohol). Zatím ho z ní „mýtí“ tak, že jí ho v malých dávkách dává a zřejmě doufá, že zázračně vysublimuje. Co na tuto "sublimaci" říkají Ivetiny játra, ale netušíme. Podle posledních zpráv Rychtář odvezl Ivetuz léčebny, takže je z něj léčitel, doktor, milenec, strážce a první a zřejmě i poslední opora Ivety Bartošové.

-dad-

Mohlo by vás zajímat:


Přečtěte si také