TopStar

2. května 2018 16:15

Den po Prvním máji je plný večírků! Narozeniny oslavil Petr Janda, princezna Charlotte i samotný Hurvínek

A je to tu! Z někdejšího lamače dívčích srdcí Petra Jandy je jen den po svátku zamilovaných šestasedmdesátník. I přesto má vedle sebe pořádnou kočku, co si je moc dobře vědoma, že je ženou rockera. Muzikant ale není jediný, kdo dnes slaví o rok pokročilejší věk. Mezi dalšími je i krasavec David Beckham, novopečený tatínek Dwayne Johnson i dcera vévodkyně Kate a prince Williama.

Nejen, že Petr Janda oslavuje 76. narozeniny, jeho kapela Olympic oslaví již brzy 56. rok od svého založení. ‚‚Já opravdu držím pohromadě, i když věk nezastavím, ale nenechám se jím ovlivňovat. Třikrát týdně si chodím zahrát tenis, nepřeháním to s dlouhým pobytem v posteli, spíš naopak. Vstávám kolem sedmé, nasnídám se, odvezu dcery do školy a prostě snažím se žít a užívat si života, rodiny a samozřejmě pracovat,‘‘ promluvil zpěvák o svém životním stylu a každodenním harmonogramu.

Hudebník ale není jediný z hvězd, které 2. května oslavují narozeniny. Mezi další se řadí britská princezna Charlotte, která se i přes svůj útlý věk (3) řadí mezi módní ikony. Styl holčičky je tak populární, že existuje i nespočet internetových stránek, které bedlivě sledují, kde se princezna Charlotte objevila, co měla na sobě a kde se outfit nebo alespoň jeho části dají koupit.

Mimo jiné mají dnes narozeniny i sex idol David Beckham, herec Dwayne Johnson, který se před nedávnem stal tatínkem, skladatel Ondřej Soukup, kontroverzní zpěvačka Lily Allen, módní guru Donatella Versace či anglický zpěvák Engelbert Humperdinck. No a nelze zapomenout na Hurvínka, který oslavuje již věk dvaadevadesáti let!


Přečtěte si také