TopStar

18. února 2019 10:00

Tereza Šulcová

DEN SVATÉHO VALENTÝNA: Jak ho oslavily naše české celebrity?

Zajímá vás, jak oslavily den zamilovaných naše české celebrity? Modelka Nikol Švantnerová, Andrea Verešová, Lucie Bílá, Nikol Štíbrová, Eva Perkausová a další!

Modelka Nikol Švantnerová oslavila Valentýn se svým přítelem Patrikem Dresslerem. V posteli na ní čekal plyšový roztomilý medvídek s tematickým fóliovým balónkem a dárkem od Tiffanyho, a to není všechno! Nechyběla ani kytice růží. Večer zakončili romantickou procházkou staré Prahy.

Moderátorka Eva Perkausová dostala od svého přítele opravdu obrovský puget růží, se kterým se pochlubila na sociální síti. Nehledě na to, že ji celý zakryl! Kromě kytičky zveřejnila i medvěda, který byl z umělých růží. Tento rok byl velice oblíbený, jelikož ho dostala kde jaká známá osobnost.

Zpěvačka Lucie Bílá tento den strávila po boku svého přítele Radka Filipi. Podle fotografie je vidět, že si dvojice vyrazila někam na procházku a úsměv ani jednomu nechyběl. Zpěvačka zveřejnila láskyplné doznání na svém Instagramu. „Jsem šťastná, že jsem nikdy na lásku nepřestala věřit. I když mi v životě nejednou ukázala dlouhý nos, ta poslední přišla nečekaně a převrátila mi život naruby. Z celého srdce vám přeji krásného svatého Valentýna a hodně lásky,“ popřála Lucie svým fanouškům.

Nikol Štíbrová napsala na sociálních sítích vtipnou poznámku ke dni zamilovaných. „Jasně, že ten deb*lní americkej svátek neslaví, a dokonce jím hluboce pohrdá, ale asi vám nemusím připomínat, že když jí tu podělanou kytku dneska nedotáhnete, naplní se vaše hnízdečka cca na dva dny krátkým, leč výstižným slůvkem NIC,“ napsala moderátorka včera dopoledne na svůj facebookový profil.

Dara Rolins svůj včerejší den byla s režisérem Adamem Pavelkou v Ústí nad Labem! Ale abychom uvedli věci na pravou míru, jednalo se o pracovní schůzku a společně pracovali na novém videoklipu, který slovenská zpěvačka připravuje. Tento režisér je tvůrcem několika videoklipů, které Dara nazpívala.

Modelka Andrea Verešová napsala svým fanouškům na sociální síti, že největším štěstím v životě je, když víme, že jsme milováni. Následně zveřejnila snímek se svým manželem. Je vidět, že Valentýna slavilo několik známých celebrit!


Přečtěte si také