TopStar

25. října 2018 08:00

Markéta Škorňová

Denisa Grossová nenosí snubní prstýnek! Co se stalo?

Denisa Grossová, starší dcera zesnulého expremiéra Stanislava Grosse, ale především tanečnice a fotografka, nenosí snubní prsten! A to přitom v příštím roce chystá svatbu s partnerem Robinem Puškášem. Nebo se snad něco změnilo?

Denisa Grossová je mladá, krásná a talentovaná. Ostatně stejně jako její mladší sestra Natálka, která je hvězdou mnoha českých muzikálů. Bylo by zvláštní, kdyby Denisa neměla po svém boku nějakého partnera. A toho Denisa má. Jejím vyvoleným je Robin Puškáš, který ji dokonce na dovolené požádal o ruku.

Jenže když se Denisa objevila na premiéře Fantoma Opery, kde zpívá její sestra, snubní prstýnek na sobě neměla. „Prstýnek se čistí. Je ze stříbra a zčernal,“ řekla pro Super.cz Denisa. Jak se zdá, životně důležité to pro ní ale není a prstýnek nepostrádá. Na svatbu se ale oba partneři těší.

Denisa má jako tanečnice krásnou postavu, a tak není divu, že se nejvíc těší na výběr svatebních šatů. Stejně tak na fotky z veselky, jelikož tomu jako profesionální fotografka rozumí.

Představení Fantom opery v GoJa Music Hall si Denisa užila a nemohla si vynachválit výkon své sestry. „Jsem na ni moc pyšná. Za to, co se dokázala naučit za tak krátkou dobu. Není to až tak muzikál, spíš opera, i její baletní výkon byl úžasný,“ uvedla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také