TopStar

2. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Depp odmítl točit za 10 milionů dolarů! Chce dvojnásobek

Herec Johnny Depp odmítl roli gangstera Whiteyho Bulgera v životopisném filmu Black Mass (Černá mše), který bude natáčet režisér Barry Levinson. Nechtěl slevit z honoráře!

Původně měl totiž Johnny dostat za roli 20 milionů dolarů, jenže producentům se nepovedlo sehnat celou částku z plánovaného rozpočtu filmu. Deppovi tedy nabídli jen polovinu honoráře, 10 milionů dolarů, které odmítl. Producenti teď doufají, že za něj najdou co nejdřív levnější náhradu, aby mohli s natáčením začít ještě letos.

Film o gangsterovi Bulgerovi se ale v Hollywoodu připravuje ještě jeden! Do mapování osudu známého zločince se rozhodli pustit kamarádi Ben Affleck, který bude snímek režírovat, a Matt Damon, jenž ztvární Bulgera.

Půjde o jejich druhou velkou spolupráci od oscarového snímku “Good Will Hunting". I tento snímek se původně měl začít točit už letos, jeho realizaci ale producenti pozastavili.

Whitey Bulger je notoricky známý zločinec a také nejhledanější uprchlík Ameriky. Dnes dvaaosmdesátiletý gangster utíkal FBI neuvěřitelných 16 let!

Bulger byl šéfem Winter Hill Gang. Je zodpovědný nejméně za 19 vražd. I s přítelkyní Catherine Greig se před policií skrýval už od roku 1995. Zatčen byl poté, co byla v červnu 2011 Catherine spatřena v Kalifornii v salonu krásy.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky peníze Matt Damon Johnny Depp honorář zločinec producent Ben Affleck gangster Will Hunting

Přečtěte si také