TopStar

18. května 2015 11:28

Barbora Koukalová

Děs Děsovič: Takhle strašně dopadl Tudorovec Jonathan Rhys Meyers, mrkejte na bezďáka!

I když tenhle irský herec hrál v mnoha filmech, jeho nejslavnější rolí se stala ta televizní, kde ztvárnil panovníka Jindřicha VIII. Tudora v seriálu Tudorovci. Čarokrásný král je ale tentam a namísto toho se nám tu prochází uválená troska.

Patří mezi nejhezčí herce, jaké můžete ve filmech nebo v televizi vidět, a proto vás asi nepřekvapí, že se také živí jako model, i když podle jeho posledních fotek byste to do něj zcela jistě neřekli.

Jonathan Rhys Meyers (37), slavný Jindřich VIII. ze seriálu Tudorovci, bojuje po celý dospělý život s démonem alkoholem a neúspěšně absolvoval již několikátý pokus nechat se zavřít do léčebny, ovšem stále marně.

Zatímco v jeho světlých chvílích je na něj opravdu luxusní pohled, poslední fotky z londýnských ulic ukazují někoho úplně jiného.

Doválený, s politým tričkem, bundou naruby, rozepnutými kalhotami, evidentně s hladinkou buď ve strašné kocovině, nebo už namol, a s bezdomoveckou vizáží se potácí městem jako poslední šmudla.

Meyers velmi dlouho tvrdí, že pije, protože mu zemřela matka, ale ta už je na nebesích více jak sedm let. Je tedy buď načase najít si jinou výmluvu, nebo si opravdu přiznat, že si v těchto stavech libuje. Škoda.

Sdílejte článek

Přečtěte si také