TopStar

4. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Děsivé přiznání Adriany Sklenaříkové: Rodiče ji odložili!

Původem slovenská topmodelka Adriana Sklenaříková-Karembeu je již několik let tváří světového Červeného kříže. Její nadšení pro shánění finančních prostředků je až neuvěřitelné.

Charitativními projekty tráví Adriana každou volnou chvíli. Jen před pár dny odstartovala ve francouzském Rouenu národní kampaň Croix rouge (Červený kříž).

Během slavnostního zahájení modelka osobně chodila s kasičkou mezi lidmi, vybírala finanční dary a prodávala exkluzivní známky, které jsou součástí kampaně. S Yvonem Robertem, starostou města Rouen, pak vypustila do vzduchu bílé a červené balónky.

Charitu a dobré skutky má modelka doslova v krvi. Za její soucit s potřebnými nejspíš může nepříliš šťastné dětství. Hned po narození totiž malou Adrianu rodiče na šest let odložili, v pubertě ji pak otec neustále urážel a shazoval. Dokonce v ní vzbudil pocit, že je nechtěným dítětem.

„Dali mě k babičce a dědovi, kde jsem byla až do svých šesti let. Pak jsem šla zpátky k rodičům,“ svěřila se francouzskému tisku Adriana Sklenaříková-Karembeu.

I když se kráska stala velmi úspěšnou topmodelkou, v soukromí se jí moc nedařilo. V loňském roce o Vánocích se rozvedla s bývalým francouzským fotbalistou Christianem Karembeuem, za něhož byla vdaná od roku 1998. Rozvodové řízení u okresního soudu v Banské Bystrici bylo velmi rychlé, trvalo zhruba pět minut. Ke krachu vztahu došlo poté, co Karembeu přiznal, že má nemanželského potomka.

Nyní topmodelka žije s marockým podnikatelem Andrém Ohanianem. Snad se jí konečně podaří s novou láskou počít i vysněného potomka.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také