TopStar

23. března 2018 10:00

Dětská hvězda ‚‚Sám doma‘‘ Macaulay Culkin promluvil o svém prvním sexuálním zážitku!

Herec Macaulay Culkin (37) se televizních a rozhlasových show příliš rád neúčastní. Kvůli herečce Anně Faris ale udělal výjimku a poskytl jí interview. V průběhu rozhovoru se herečka zeptala, v kolika letech by chtěl Culkin, aby jeho potenciální děti začaly sexuálně žít. A jak Macaulay zareagoval?

‚‚Když jsem měl poprvé zkušenosti já, bylo mi 15,‘‘ oznámila hvězda filmu ‚‚Sám doma‘‘. Posléze se snažil uhrát svou odpověď do outu slovy, aby děti počkaly do svatby. Sám ale příkladem být nemůže, protože sám se nedočkal ani plnoletosti. ‚‚Nebylo to hrubé ani divné, vše jsme si naplánovali. Poslouchali jsme The White Album od The Beatles. Ptal jsem se sebe chvíli ale, zda dělám dobře,‘‘ pokračoval Culkin o ožehavém tématu.

Herec nejmenoval svou někdejší vyvolenou, ale je známo, že po třech letech, v Culkinových 18 letech se hvězda oženila s herečkou Rachel Miner, která byla tehdy jeho spolužačkou. Pár se ovšem roku 2002 rozvedl a Culkin byl dlouho sám. V roce 2017 se začalo mluvit o Macaulayho nové milé, modelce Brendě Song.

‚‚Mám jedinečnou přítelkyni. Je z Asie, proto umím vtipy po asijsku. A to je super. Je ke mně velmi velkorysá a já mám dojem, že takový pocit jsem ještě nikdy ve vztahu nezažil. Ze začátku mi to přišlo hrozně neznámé a zvláštní,‘‘ dodal ke konci Culkin o své nové dívce. No, snad si herec zas štěstí nepošlape a drogové závislosti již nepropadne.

Sdílejte článek

Přečtěte si také