TopStar

12. dubna 2018 10:07

Diana Kobzanová čeká druhé děťátko - bude to holčička!

Modelka Diana Kobzanová (36) porodí velmi brzy už druhé děťátko! Její dcerka Ella se už také nemůže dočkat nového přírůstku v rodině. Ten se má objevit na světě už za dva týdny. Bývalá královna krásy oznámila své těhotenství teprve před pár hodinam. Jak jinak, než na sociálních sítích.

‚‚Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím, není to nakažlivá choroba, takže se hlásit nemusí, ale... Frolda letos chtěl moc jet na nároďák, nakonec se rozhodl, že nechce odjíždět od malinkýho mimina a dá přednost rodině. Proto myslím je fér, abyste to od nás věděli dřív než z médií,‘‘ napsala Kobzanová ke svému instagramovému příspěvku. Na zveřejněné fotce pózuje modelka v růžových bikinách s pořádně kulatým bříškem. Modelka je ve 38. týdnu těhotenství a to byl i důvod, proč se v poslední době stáhla z mediálního dění.

Diana Kobzanová má s Michaelem Frolíkem už dcerku Ellu, která se narodila v prosinci. Dvojice tedy doufá, že pro tentokrát bude Diana rodit v teple. ‚‚Do porodnice půjdu za dva týdny v šortkách a žabkách, úplnej sen,‘‘ dodala bývalá modelka a moderátorka. Do rodinného štěstí patří ještě jeden člen - jejich pejsek Bibi, bez kterého si nikdo z rodiny nemůže představit porod novorozeněte. Nastávající maminka s rodinou žije v Kanadě, kde hokejista v současnosti hraje za Calgary Flames.

Diana Kobzanová zvítězila v roce 2001 v soutěži Miss České republiky. Titul jí byl ovšem velmi záhy odebrán kvůli nafoceným pornosnímkům. Později zabředla Diana do moderátorské sféry a stala se hlasem kupř. noční show VyVolených.

Sdílejte článek

Přečtěte si také