TopStar

27. srpna 2018 10:24

Ilona Blašková

Diana Kobzanová je čtyři měsíce po porodu a už chodí přehlídková mola!

No, není to úplně standard. Diana je však štíhlá jako proutek a tak šla novou přehlídku Beáty Rajské!

Na šátky z Varnsdofu, které putují do celého světa, narazila Beáta Rajská v Moskvě a o inspiraci bylo postaráno. „Už nějakou dobu jsou módní folklórní inspirace a právě v těch šátkových modelech se tam najde nějaký ten podtext,“ řekla návrhářka.

Do Liberce se Beáta s přehlídkou pravidelně vrací a letos po dlouhé době u toho nechyběla ani Diana Kobzanová, která v dubnu porodila už druhou dceru. „Původně jsem měla moderovat a předvádět jeden model. Pak jsem přišla a měla jsem tam čtyři modely. Do všech jsem se vešla, tak jsem si je nechala,“ řekla modelka.

Diana žije v Kanadě s hokejistou Michaelem Frolíkem a do Česka jezdí obvykle jen na skok přes léto. Tentokrát si to prý ale trochu protáhla, aby si děti užily obě babičky. „Miminko hlídá tchyně. Mám právě to štěstí, že mám dvě funkční babičky tady v Čechách. Takže se snažím to využívat, protože od začátku září do konce dubna už se jich nemám jak zbavit, tak do poslední chvíle využívám, že si můžu na pár dní odskočit,“ prozradila.

V šátkových modelech Beáty Rajské se ukázala i Veronika Kašáková, která měla ohromnou radost ze zájmu diváků. Právě její nadaci totiž připadnul výtěžek z přehlídky. „Penízky, které dneska přeberu, využijeme na projekt restart, který je vlastně o tom, že vysíláme do dětských domovů tzv. průvodce, kteří děti doprovází nejenom před odchodem z dětského domova, ale následně poté řeší i situace jako finanční hospodaření, povinnosti k státu, ale i takovou tu psychickou nerovnováhu, že ztratily domov už podruhé,“ řekla Veronika. A na dobrou věc nakonec putovalo přes čtyřicet tisíc korun

Sdílejte článek

Přečtěte si také