TopStar

25. dubna 2018 10:57

Diana Kobzanová konečně porodila! Její partner se pochlubil na sociálních sítích

Diana Kobzanová (36) přivedla na svět dcerku! Modelka tajila své těhotenství až do 38. týdnu, s narozením děťátka se však její partner Michael Frolík (30) pochlubil na sociálních sítích hned. Holčička se narodila na slunné Floridě a jmenuje se Lily.

Dianě Kobzanové se podařilo utajit své těhotenství téměř do samotného porodu. Všichni byli překvapeni, když modelka zveřejnila na svém nově založeném Instagramu sérii fotek v růžových bikinách a pořádným těhotenským bříškem. Pak si ale účet na sociální sítí zas zrušila a fanoušci zas nevěděli, co se děje. A právě ve středu hokejista na svém Instagramu zveřejnil fotografii novorozené dcerky, kterou dvojice po dlouhých úvahách pojmenovala Lily.

‚‚Já si na oznamování jiných stavů nepotrpím. Není to nakažlivá choroba, takže se hlásit nemusí. Ale Frolda letos chtěl moc jet na nároďák, nakonec se rozhodl, že nechce odjíždět od malinkýho mimina a dá přednost rodině. Proto, myslím, je fér, abyste to od nás věděli dřív než z médií. Tyhle fotky pořídil můj švára před asi 15 minutami, protože kromě toho, že to nehlásíme, také se zásadně nefotíme. Já na ty romantický vystrčený břicha nejsem, ale oblečená ještě pořád můžu mrkat na pěkný kluky,‘‘ psala tehdy Kobzanová na svém Instagramu.

Diana Kobzanová má s Michaelem Frolíkem už dcerku Ellu, která se narodila v prosinci. Dvojice tedy doufala, že pro tentokrát bude Diana rodit v teple. A podařilo se. ‚‚Do porodnice půjdu za dva týdny v šortkách a žabkách, úplnej sen,‘‘ říkala tehdy s úsměvem bývalá modelka a moderátorka. Do rodinného štěstí patří ale ještě jeden člen - jejich pejsek Bibi, bez kterého si nikdo z rodiny nemůže představit existenci rodinného zázemí. Maminka žije s rodinou v Kanadě, kde hraje hokejista v současnosti za Calgary Flames.

Diana Kobzanová zvítězila v roce 2001 v soutěži Miss České republiky. Titul jí byl ovšem velmi záhy odebrán kvůli nafoceným pornosnímkům. Později zabředla Diana do moderátorské sféry a stala se hlasem kupř. noční show VyVolených.


Přečtěte si také