TopStar

7. června 2018 09:04

Diana Kobzanová se zas chlubí postavičkou jako lusk! Porod jí na kráse rozhodně neubral

Od porodu uběhlo šest týdnů a Diana Kobzanová (36) vypadá stále jako právoplatná modelka. Zdá se, že péče o dvě dítka, muže, pejska a celou domácnost jí dává pořádně do těla, takže tukové buňky se v Dianině těle dlouho neohřejí.

Aby toho nebylo málo, tak ke všem starostem o rodinu a domácnost se Diana ještě věnuje běhání. Díky tomu se ale může pochlubit luxusní postavou. Samozřejmě i děti jsou zásluhou modelčiných perfektních křivek. ‚‚V situacích, kdy se obě naráz začnou dožadovat jídla, rozhoduje to, která v ten moment víc řve. Jestli si doteď občas na první dítě volala jménem vašeho psa, odteď si můžeš být jistá, že druhý dítě nejdřív oslovíš jménem psa, pak jménem prvního dítěte a teprve na potřetí se trefíš – zejména, pokud jsou všechny tři holky. Pokud dítě A spí po obědě, spolehni se, že dítě B usne, až když se dítě A vzbudí,‘‘ nechává se Kobzanová humorně slyšet.

‚‚Definitivně jsi ztratila výsadní právo na množství pí*ovin v koupelně. Odteď je celá hraček pro dítě. A taky plná krámů, pudru, plen, odsávaček pro dítě B. Jestli jsi konečně místo krosny začala zase občas nosit kabelky, všechny je teď klidně můžeš zapálit, příští tři roky je opravdu nebudeš potřebovat. Auto se už navždy stane pojízdným cirkusem a na záchod si sama v klidu dojdeš nejdřív kolem půlnoci. No sama.. když už to vypadá, že by mohl být klid, bude na tebe klepat ten, co za to VŠECHNO MŮŽE,‘‘ pokračuje a tvrdí, že o třetím dítěti teď rozhodně nechce ani slyšet.

Diana Kobzanová má s Michaelem Frolíkem už dcerku Ellu, která se narodila v prosinci. Dvojice tedy doufala, že pro tentokrát bude Diana rodit v teple. A podařilo se. ‚‚Do porodnice půjdu za dva týdny v šortkách a žabkách, úplnej sen,‘‘ říkala tehdy s úsměvem bývalá modelka a moderátorka. Do rodinného štěstí patří ale ještě jeden člen - jejich pejsek Bibi, bez kterého si nikdo z rodiny nemůže představit existenci rodinného zázemí. Maminka žije s rodinou v Kanadě, kde hraje hokejista v současnosti za Calgary Flames.

Diana Kobzanová zvítězila v roce 2001 v soutěži Miss České republiky. Titul jí byl ovšem velmi záhy odebrán kvůli nafoceným pornosnímkům. Později zabředla Diana do moderátorské sféry a stala se hlasem kupř. noční show VyVolených.


Přečtěte si také