TopStar

21. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

DiCaprio a Mulligan: Milenci na plátně i mimo ně!

Neskutečná podívaná se naskytla na zahajovacím ceremoniálu filmového festivalu v Cannes. Na červeném koberci se objevil dokonalý pár Leonardo DiCaprio a Carey Mulligan.

Oba přijeli představit film Velký Gatsby, kde ztvárnili milence, a údajně jimi jsou i v soukromí. Podle očitých svědků to mezi nimi na červeném koberci přímo jiskřilo. Leo herečce neustále něco šeptal do ouška a ona se chichotala. O tom, že je mezi párem něco víc než jen přátelství, svědčí i fakt, že při mileneckých hrátkách na filmovém plátně vypadali velmi přesvědčivě.

Každopádně se oba na ceremoniál dokonale sladili. Carey měla na sobě jednoduchý černý overal bez ramínek z módního domu Balenciaga a Leo černý oblek se svěží bílou košilí bez kravaty.

Zda se rodí další hvězdný hollywoodský pár, ukáže čas. Zatím se můžeme těšit z parádní filmové podívané. Hlavním hrdinou filmu je chudý mladík Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio), který zahoří láskou k Daisy (Carrey Mulligan). Ta je ale donucena provdat se za milionáře Toma (Joel Edgerton), kterého nemiluje. Gatsby je však rozhodnut získat svou lásku zpět, a to za každou cenu.

Australský režisér Baz Luhrmann (Austrálie a Moulin Rouge) natáčel film přes čtyři měsíce v australském státě Nový Jižní Wales.

-juf-

Sdílejte článek
Štítky Leonardo DiCaprio milenec Velky Gatsby červený koberec

Přečtěte si také