TopStar

13. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Dieta podle Martiny Gavriely: Nežrat!

Moderátorka Martina Gavriely (34) se musí kvůli práci udržovat ve formě. Modelingu se sice věnuje jen příležitostně, jako reportérka TOP STAR magazínu ale chce vypadat na obrazovce co nejlépe. Její recept na hubnutí je pěkně drsný!

„Diety pro mě nejsou. Nemám výdrž. Ráno se třeba rozhodnu, že s nějakou začnu, ale už kolem oběda je mému odhodlání konec. Vydržím jen nejíst vůbec,“ svěřuje se s radikálním receptem na hubnutí Martina Gavriely.

Hladovka je jejím osvědčeným receptem pro rychlý úbytek váhy. „Před přehlídkami jsem nejedla kvůli tomu, abych zhubla, před natáčením přímých přenosů zase proto, že jsem byla nervózní,“ říká moderátorka a dodává, že dodnes před natáčením nespolkne ani sousto jídla.

Nadcházející letní sezona Martinu nechává klidnou. Jen tak nikdo ji totiž svlečenou neuvidí. „Plavky si beru jen na zahradu, nebo když jsem v zahraničí. Přiznám se, že svou postavu už moc neřeším. Taky už mi není dvacet,“ říká. „Mám přece chlapa, který mě miluje takovou, jaká jsem. Snažím se hlavně stravovat co nejzdravěji.“

Česká jídla tedy moderátorka z jídelníčku vyřadila. „Jsou to strašný prasárny. Mám ráda lehkou a exotickou kuchyni. Občas ale doma s přítelem Marcusem zahřešíme a uděláme si nějakou pořádnou americkou kalorickou bombu!“

-dad-


Přečtěte si také