TopStar

26. listopadu 2018 10:19

Tereza Šulcová

Disney představí na filmových plátnech novou verzi Lvího krále! Kdy ho uvidíme v kinech?

Režisér Jon Favreau natočí pro Walt Disney remake na jednu z nejznámějších pohádek Lví král! Téměř každý si vzpomene na animovanou postavičku malého lvíčka, který se zrodil v roce 1994. A už roku 2019 se můžeme těšit na znovuzrození této pohádky ve 3D zobrazení.

Odhoďte všechny povinnosti! Walt Disney vydal trailer na remake Lvího krále, a je to perfektní! Diváka vrátí zpět do dětských let nehledě na jeho věk. Upoutávka ukazuje stejné záběry, jako si pamatujeme z animovaného snímku z roku 1994. A právě tohoto roku získal snímek ocenění za nejlepší animovaný film, rok poté ocenění za nejlepší hudbu a píseň (od Hanze Zimmera a Eltona Johna).

Kdo bude dabovat hlavní hrdiny? Donald Glover se představí jako hlavní postava Simba a doprovázet ho bude zpěvačka Beyoncé, která bude reprezentovat lvici Nalu. Připravte si kapesníčky, protože podle upoutávky je Simba neuvěřitelně roztomilý. Disney zveřejil první upoutávku, která strhla lavinu očekávání.

Na novém snímku je vidět neskutečný posun filmové techniky za pětadvacet let. Režisér Jon Favreau natočil i pohádku Knihu džunglí nebo slavného Iron Mana. Uvidíme, jak si poradí s novou verzí Lvího krále. Každopádně si na film ale ještě chvilku počkáme. V kinech se objeví v létě, konkrétně 19. července 2019.

Sdílejte článek
Štítky Lví král

Přečtěte si také