TopStar

31. května 2018 14:30

Ilona Blašková

Divácké zprávy mají nové moderátory!

Máme pro vás velkou novinu! Už od zítra nastupují do Divošek noví moderátoři. A tak se můžete těšit, kromě Michala Kavalčíka, nově i na Petra Vojnara. A pozor! I na krásnou ženu, kterou znáte od nás z Top Staru, Andreu Košťálovou!

Od června přivítají Divácké zprávy nové posily! Společně s Michalem Kavalčíkem je budou nově moderovat Andrea Košťálová a Petr Vojnar. „Já se vracím sem na Primu po pěti letech. Dělával jsem tady pořad Nikdo není dokonalý a VIP zprávy. Pak jsem odešel a teď jsem zase zpátky,“ řekl Petr.

„Já jsem celý život zvyklá být v ženském kolektivu. Když jsem závodně tancovala nebo v Top Staru jsou samé ženské. Takže se hrozně těším, že konečně budu mezi chlapy. Že mě budou opečovávat a starat se,“ prozradila Andrea.

Andy je v posledních dnech jako v Jiříkově vidění. Jedna životní událost střídá druhou a to, že bude moderátorkou Divošek, jí zatím dochází pozvolna. „Mám teď několikadenní kolotoč. O víkendu jsem byla požádána o ruku a do toho mi dnes bylo řečeno, že budu moderovat divácké zprávy. Takže v mé hlavě je zatím velká mlha. Až se to trošičku usadí, tak začnu být trochu nervózní. Ale ona ta nervozita neuškodí. Takže se hlavně hrozně těším,“ řekla.

„Jediné co si budu přát první měsíc či dva je, abych něco nezkazil. Nějak se nepřeřekl, aby nebyla nějaká ostuda. A na druhou stranu kdyby byla, tak by to byl hit internetu. To by se nám to vrátilo zpátky. Takže bych byl stejně na Primě, tak jako tak,“ řekl Petr Vojnar.

Posily v týmu uvítá i současný moderátor Diváckých zpráv Michal Kavalčík. „Divošky dostanou nový vítr, novou energii a bude to prča,“ těší se Michal. Noví moderátoři, tedy konkrétně Andrea Košťálová, se představí už zítra. Tak se nezapomeňte dívat, bude to stát za to!

Sdílejte článek
Štítky Petr Vojnar Andrea Košťálová