TopStar

20. ledna 2014 14:59

Iveta Zábová

Divoká dražba na akci VyVolených: Fanoušci utráceli desetitisíce!

Během uplynulé soboty proběhla velká akce se třemi finalisty čtvrté řady reality show VyVolení – Vladkem, Pavlínou a Mirkou. Fanoušci si s nimi mohli popovídat, zatančit a dokonce i vydražit jejich oblíbené kousky!

Celodenní program, do kterého se vešlo povídání, večeře, focení nebo třeba závěrečná afterparty, probíhal v příjemné a přátelské atmosféře. Jedinou výjimkou byla dražba, kdy měli fanoušci možnost získat věci, obrázky, nebo dokonce oblečení svých tří oblíbenců – v tu chvíli se poklidný průběh celé akce změnil v boj bez slitování a sumy létaly do nečekaných výšin!

Výtěžek celé akce, který šel ve prospěch Nadace Terezy Maxové, byl nakonec 31 000 korun!

Co všechno se finalisté rozhodli věnovat na dobrou věc? Sedací pytel s logem VyVolených vydražily slečny z Plzně za 3200 korun. Obrázek, který nakreslila Pavlína ve Vile, se vydražil za 2500 korun – oddaná fanynka prý plánuje obraz zarámovat a poslat ho Pavlíně zpátky, Mirčiny šortky na spaní vydražila fanynka za 2500 Kč a hodlá v nich normálně spát, fotka Mirky a Pavlíny se vyšplhala až na neuvěřitelných 5500 Kč a třeba drink s holkami stál věrnou divačku 3000 korun! Kromě toho se dražily například župany z Vily, dále Vladkovo křeslo nebo třeba Pavlínina oblíbená košile.

Na video z dražby se mrkněte níže:

Video: Dražba

Sdílejte článek

Přečtěte si také