TopStar

14. července 2015 14:52

Michal Chalupa

Divoká misska toho nemá dost: Sex na veřejnosti a teď nejspíš kriminál!

Smůla na paty se lepí bývalé Miss Nevada 2007 Katherine Nicole Rees (30). Před lety přišla o korunku nejkrásnější dívky tamější části Divokého západu za sérii – mírně řečeno -– žhavých fotografií z párty. Dnes dokonce čelí několikanásobnému obvinění ze zneužívání a prodeje drog. Má prostě pech...

Byl to skandál jako hrom. Čerstvá královna krásy se krátce po korunovaci rozparádila na večírku a místní bulvár měl žně. Katherine ukázala prsa, svým hanbatým kamarádkám olizovala bradavky i rozkrok, a sama si nechala líbit to samé. Nemravného pózování a simulace sexuálních aktivit se účastnili i muži, zkrátka sodoma gomora. Misska sice získala spoustu nových obdivovatelů, ale pořadatel soutěže krásy jí odebral vítěznou korunku.

Nyní to má mladá žena polepené ještě víc. Katherine byla zatčena v Las Vegas za to, že převážela pervitin, nezákonně ho přechovávala a prodávala. Se zákonem se nestřetla poprvé, již v minulosti byly podezřelá z pašování drog a loni dokonce kladla policistům odpor při dopravní kontrole. Tentokrát jí byl osudný muž, který je podle informací tisku označovaný jako „J“. Právě ten si měl od krasotinky drogu koupit. Policie u ní navíc našla dalších 5,3 gramů metamfetaminu. Kolik asi vyfásne?Takhle to Katherine s kámoškami tenkrát rozjela a přišla proto o titul Miss Nevada.

Sdílejte článek
Štítky vězení Sex drogy miss nevada

Přečtěte si také