TopStar

17. září 2013 12:20

Dagmar Dandová

Divoká noc ve vile: Ládík ukazoval prsa a Eva si sahala do rozkroku

VyVolení se včera pořádně rozjeli. Udělali si soutěž Miss mokré tričko a Vladko všechny zúčastněné poléval konví na kytky. Ale nemyslete si, že se volby zúčastnily jen holky. Ládík Jandík (21) se přidal také. A musíme přiznat, že nebyl tak úplně mimo, protože měl větší prsa než třeba Nikol…

Party začala velice nenápadně. Zdenka měla narozeniny a ostatní soutěžící se rozhodli, že pro ni udělají oslavu. Nic naplat, že oslavenkyně kvůli uštípnutému zubu na party vůbec nepřišla a radši zůstala v posteli, VyVolení si to užili i tak.

Hudba z 80. let je pořádně rozproudila. Rozjeté holky začaly divoce tancovat a odhazovat oblečení. Pak si Nikol sundala podprsenku… Brzy se přidala i Pavlína s Evou, a jakmile to uviděl Láďa, ihned se také svlékl a ukázal lehce povislé jedničky.

Rozjela se i Romana a vzhledem k její nepříliš svůdné tvarohovité postavě, to najednou vypadalo, že se z exkluzivního night klubu kamera přesunula do kurzu sexuální výchovy pro starší a pokročilé.

„Romano, ty seš jak vorvaň!“ zakrýval si Vladko oči. Naštěstí k tanci na židlích už se neodhodlala. Za to Nikola, Eva, Pavlína a Ládík ano. Introvertní student z Plzně působil jako by snědl hrst mexických houbiček a na vrch si dal ještě lahev tequily. Sundal si brýle a začal dělat pochybné lascivní pohyby. Vůbec se tak nedivíme Lucce, že z něj má strach.

Uvidíme, jestli šílený Ládík dostane nějaké hlasy při dnešním Zúčtování.

O svůj „krk“ se bojí hlavně Zdenka, Thomas a Romana.

TIP Prima-Style: Sledujte VyVolené zdarma prostřednictvím čtyř kamer a on-line přenosu ZDE.

Zprávy z Vily dnes na Primě v 19.40 a ve 20.15 VyVolení Zúčtování.

Více o dění ve vile:

Sdílejte článek

Přečtěte si také