TopStar

29. dubna 2018 11:13

Ilona Blašková

DJ Avicii zřejmě plánoval rodinu s Češkou!

Minulý týden zemřel v Ománu světově uznávaný DJ švédského původu Avicii (†28). Informace o jeho úmrtí šokovala celý svět. Tato bolestná zpráva se nejvíce dotkla kromě rodiny i české modelky Terezy Kačerové.

Krásná Češka, která vyrůstala v americkém Vermontu, zveřejnila na sociální síti dojemný vzkaz pro Tima Berglinga. Ten vystupoval pod jménem Avicii. Známý hudebník a česká modelka spolu žili a plánovali společnou rodinu. Tim dobře vycházel i s Tereziným synem Lukem. Jejich vztah však tajili. „Vždy jsem si přála náš vztah držet v soukromí, protože jsem chtěla, aby byl jen náš. Nechtěla jsem hrát v celém tom humbuku roli. Myslela jsem si ale, že pokud bych tohle světu odhalila, bylo by to v moment, kdy sděluji, že s tebou čekám dítě. Ach jo, jak tenhle plán nevyšel,“ napsala Tereza na Instagramu.

Jak Tereza v dopise píše, nemohla uvěřit, že její milovaný odešel. „Hledala jsem články, které by mi potvrdily, že je to celé omyl. Kdykoliv jsem ale viděla tvé jméno spojené s RIP nebo datum tvého úmrtí, znovu a znovu mě to hluboce ranilo. Když jsem pak viděla, že změnili tvůj životopis na Wikipedii a namísto „je“ napsali „byl“, rozbrečela jsem se a zírala na to několik minut. Snažila jsem se pochopit, proč píší, že jsi zemřel 20. dubna 2018. Nedávalo mi to žádný smysl. Jsi příliš mladý, úžasný a já tě miluji na to, aby se o tobě takhle psalo,“ stojí v srdceryvném vyznání.

Ve svém dopise se modelka omlouvá i za několik “problémů“. „Omlouvám se, že jsem tě přesvědčovala, že jsi měl rakovinu kůže a stresovala tě tím. Než to můj otec vyřízl a ukázalo se, že to bylo jen znamínko. Omlouvám se, že každou moji periodu jsem na tvé posteli zanechávala skvrny od krve. A omlouvám se, že jsem se pro tebe nastrojila do gala jen jedenkrát za celý náš vztah.“

Aviciiho přítelkyně v dopise vzpomíná i na to, co jí naposledy řekl. „Poslední, cos mi stačil říct, bylo, že mě miluješ. I já tě miluji. Tolik, jako jsi miloval mexickou colu.“

Muzikant v minulosti bojoval se závislostí na alkoholu. Částečně i kvůli tomu trpěl akutním zánětem slinivky břišní. V roce 2014 byl na operaci při které mu vzali žlučník a slepé střevo. Po těchto zákrocích se dlouho zotavoval a v roce 2016 přestal koncertovat.

DJ Avicii také trpěl psychickými problémy. Podle vyjádření jeho rodiny zápasil se svými myšlenkami o smyslu, životě a štěstí. Bohužel nedokázal jít dál a 20. dubna se předávkoval tišícími léky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také