TopStar

5. prosince 2014 22:00

Lucie Průchová

Dnes jsme se s vámi setkali na Staromáku! Jak se vám setkání líbilo? Nám moc!

Unikátní kamión Zpráv FTV Prima letos naposledy zamířil mezi své diváky. Dnes jste se s ním mohli rozloučit na pražském Staroměstském náměstí. S akcí byl spojen i křest charitativního kalendáře Je Prima být spolu.

Staroměstské náměstí bylo opravdu zaplněné a díky tomu, že jsme si vybrali právě tento den, navštivilo nás i mnoho Mikulášů, čertů a andělů. Atmosféra byla nádherná, taková, jak to říct? Prostě vánoční! Diváci si po skončení hlavních Zpráv, Krimi zpráv, Diváckých zpráv a VIP zpráv navíc mohli zpravodajský kamion sami prohlédnout, a rovněž se připojit ke křtu charitativního kalendáře Je Prima být spolu, v němž se objevuje 13 osobností zpravodajství a publicistiky TV Prima..

Kalendář je také k dostání prostřednictvím stránek iPrima.cz/eshop za 499 korun, kde si kupující může objednat také osobní věnování. Limitovaná edice 777 kusů kalendáře pomůže SOS Dětským vesničkám.

Dále si kalendář můžete zakoupit již tuto neděli 7. prosince na autogramiádě moderátorů TV Prima. Proběhne mezi 13. a 15. hodinou v obchodním centru Palladium v centru Prahy. Na místě budou Gábina Kratochvílová, Roman Šebrle, Klára Doležalová, Karel Voříšek, Tomáš Hauptvogel, Petr Vágner, Ivana Gottová, Roman Pech, Bára Kozáková a další…

V kalendáři pózují moderátoři Zpráv FTV Prima, Krimi zpráv, VIP zpráv i Odpoledních zpráv. Část publicistickou zastupuje moderátor pořadu Očima Josefa Klímy Josef Klíma, který před objektiv vzal vlastního psa. Roman Pech vsadil na milovanou maminku, Roman Šebrle, Terezie Kašparovská, Klára Doležalová a Petr Vágner na děti. Ivana Gottová dokonce na celou rodinu i s Karlem Gottem. Autorem fotografií je renomovaný fotograf Ondřej Pýcha.

Další články:


Přečtěte si také