TopStar

7. června 2018 13:05

Ilona Blašková

Do českých kin míří první český taneční film Backstage a zpěvák Ben Cristovao si střihl jednu z rolí!

Filmy jako jsou Hříšný tanec, Flashdance, nebo Let´s dance obsazovaly ve své době první příčky návštěvnosti v kinech. Dívat se na špičkové taneční kreace prostě vždy lidi fascinovalo. Tak schválně jestli stejného úspěchu dosáhne i první český taneční film Backstage. Právě dnes přichází do českých kin!

Zpěvák Ben Cristovao si může do svého životopisu připsat další pracovní zkušenost. Poprvé se ukáže ve filmu jako herec. A když by to měl srovnat s vystupováním na koncertech, tak před publikem je mu lépe, než před filmovou kamerou. „Hudbě se věnuji už devět let. Takže člověk je na koncerty zvyklý. Ale jakmile přijde před kamery a ví, že má dát něco jak oni chtějí, tak je to komplikovaný a je opravdu potřeba studovat a věnovat se tomu,“ prozradil Ben.

Příběh taneční love story vyvrcholí televizní soutěží. I když Ben své taneční dovednosti ve filmu neukáže, je považovaný za skvělého tanečníka. Aby se ale přihlásil do takové soutěže, to ho v minulosti prý nenapadlo. „Nikdy jsem na to neměl ambice a je potřeba se tomu věnovat naplno a brát to vyloženě jako sport. Já se věnuji tolika různým věcem, že si to nedokážu úplně představit. To je o tom, celý život tomu oddat. A na to jsem nikdy neměl čas, sílu ani energii,“ řekl.

Film Backstage, jehož hlavním partnerem je televize Prima, nechá diváka nahlédnout i do zákulisí taneční show.

Sdílejte článek

Přečtěte si také