TopStar

19. října 2017 13:29

Do kin míří letní komedie Bajkeři. Herci se během natáčení pěkně potloukli

I když je venku chladné podzimní počasí, dnes přichází do kin česká letní komedie Bajkeři. Tvůrci během natáčení strávili měsíc prázdnin v sedle kola. Podle nepovedených záběrů, které jsme dostali k dispozici, do toho šli herci skutečně neohroženě.

„Když to byl nějakej takovej pádík, tak jsem se i zasmál. To nic nehrozilo, žádné zranění a smích byl na místě, a když už to vypadalo hůř, tak to jsem se nesmál… Vždycky člověk přemýšlí, aby to nebylo nějak extrémně vážný kvůli zdraví a abychom mohli točit dál,“ popsal režisér Martin Kopp.

S tím souhlasí také herec Pavel Nečas: „Na tom kole je to nebezpečné, když člověk jede z kopce a zabere za jinou brzdu, než by měl. Což se teda stalo Esther,“ narážel Nečas na nehodu své exotické parťačky Esther Lubadiky.

„Ona vyletěla do vesmíru a spadla chuděra, ale naštěstí se nic nestalo,“ popsala karambol Esther zpěvačka Celeste Buckingham, která si ve filmu také zahrála a sama neodešla bez nějakého toho šrámu.

Mišík si na některé scény netroufl

To Adam Mišík nechtěl žádné zranění riskovat a tak si pro extrémní scény vyžádal dabéra. „Já jsem fakt strašně levej na to kolo a je tam ta poslední scéna, kdy se jezděj ty single trailový a to je docela hustý. Tak jsem řekl, že jestli chtěj, abych to dotočil, tak to musí natočit někdo jinek,“ svěřil se zpěvák.

Všichni se shodují v tom, že se na place sešel výjimečně dobrý tým a nikomu tak ani nepřišlo, že tráví notnou část léta prací. „Furt jsme se řehotali. Hlavně když byly ty noční, když je člověk vzhůru do pěti do rána, tak už mu hrabe,“ vzpomíná Celeste na natáčení. „Ti mladí jsou strašně fajn. Neustále zpívají a mají ty svoje hlášky, takže se člověk směje od rána do večera,“ přidal se Nečas.

Dnes do toho Bajkeři konečně šlápnou naostro, takže kdo si chce prodloužit léto na kolech, ať zamíří do kina.

Sdílejte článek