TopStar

22. května 2019 10:20

Tereza Šulcová

Do kin přichází nová pohádka Aladin! Podívejte se na fotky z premiéry:

Včera v Los Angeles proběhla premiéra filmové pohádky Aladin. Můžete se těšit na zpívajícího džina, kterého nám představí herec Will Smith. Princeznu Jasmínu zahraje Naomi Scott. Roli Aladina dostal herec Mena Massoud. Premiéra v Česku bude mít datum 23. května 2019.

Do českých kin zítra dorazí nová pohádka Aladin, která vychází z předlohy od Walt Disney z roku 1992. Další adaptací je středověká arabská sbírka lidových pohádek, bajek, anekdot a dalších příběhů. Režisérem filmu je Guy Ritchie. K jeho nejznámějším filmům patří Podfu(c)k, Král Artuš: Legenda o meči nebo Sherlock Holmes.

Princeznu Jasmínu si zahraje britská herečka Naomi Scott (26), která se proslavila rolí ve filmu Power Rangers: Strážci vesmíru. Džina hraje oblíbený americký herec Will Smith. Z méně známých herců se představí například Mena Massoud, který ztvární Aladina.

Do role džina byl původně ještě zvažován herec Gabriel Iglesias, roli nakonec dostal Will Smith. Podobné to bylo u role princezny Jasmíny. Roli dostala herečka Naomi Scott, zvažována byla ovšem ještě Jade Thirlwall a Tara Sutaria.

Včera se konala premiéra pohádky Aladin v Los Angeles ve slavném divadle El Capitan Theater. Na tuto slavnou událost přišlo několik slavných celebrit a ukázaly se v tom nejlepším světle ve stylových outfitech. My se na premiéru můžeme těšit již zítra, 23. května 2019.

Sdílejte článek

Přečtěte si také