TopStar

3. listopadu 2018 08:00

Markéta Škorňová

Do očí se mi dívej! Argentinská sportovní reportérka si nechala zmenšit poprsí, aby působila seriózněji!

Kdejaké ženy by daly cokoliv za to, aby měly od přírody velká prsa. Ale najdou se i takové, kterým jejich „výbava“ nepřináší jen radost a výhody. Příkladem je argentinská sportovní reportérka, která se dokonce rozhodla pro operaci zmenšení prsou, aby se lidé konečně začali soustředit na to, co říká.

Čtyřiadvacetiletá novinářka Natalia Jersonskyová, která je v Argentině známá jako Nati Jota, pracuje pro populární televizní stanici ESPN. A i ona sama je u diváků velmi oblíbená. A to především u mužského publika.

Může za její popularitu snad její sportovní přehled a vysoké pracovní nasazení? Možná, ale rozhodně na její slávě mají vliv i velká přírodní ňadra. Fakt, že jsou to právě prsa, která poutají více pozornosti, než je zdrávo, Nati už lezlo na nervy. „Chci, aby se mi lidé dívali do očí, když mluvím. Ne, aby hltali jen má ňadra,“ prohlásila mladá kráska na svém Instagramu.

A právě na Instagramu se reportérka svým fanouškům, kterých je již více, než milión svěřila, že se chystá podstoupit plastickou operaci zmenšení prsou.

Operace krásné Nati zajistí třeba i zdravější záda, ale i jednodušší nákup plavek. Právě vybírání plavek byl totiž doposud pro obdařenou reportérku velký oříšek.

I přesto, že z jejího Instagramu to není zrovna zřejmé, Nati Jota se za své poprsí opravdu styděla. Podle informaci serveru RT., si kráska pokaždé, když na svůj profil nahrála fotografii, na které si myslela, že je roztomilá, četla jen komentáře plné narážek na její prsa.

Nyní je prý naprosto spokojená a splnil se jí sen.

Jak se zdá, pánové mají utrum. Uvidíme, zda si Nati svou popularitu udrží i bez „výbavy“.

Sdílejte článek
Štítky ňadra Argentina

Přečtěte si také