TopStar

5. listopadu 2015 12:00

Petr Cífka

Do Talentu se vrátil legendární Pátrovič! Porota na něj připravila lest, jaká nemá obdoby...

Česko Slovensko má Talent v sobotu konečně zažije jednu legendu. Není jí nikdo jiný než Josef Pátrovič, notorický propágátor boje proti azbestu. Pátrovič se v Talentu objevuje každý rok. Tentokrát na něj porota připravila pořádnou lest. Co dalšího uvidíte v sobotním Talentu?

Josef Pátorič je pro každého diváka Talentu zcela neodmyslitelnou částí této talentové show. Notorický stěžovatel si na všechno vystupuje jako zpěvák, v Talentu zatím nikdy nezazpíval. Nebyla to však jeho chyba, ale produkce. Pán Pátrovič si stěžuje nejčastěji na strašný vzduch v budově, kde by měl zpívat. Takových rozhořčení prožívá během celého konkurzu několik. A porota si může být jako vždy jistá, že nikdy nebude nic správně, aby tento slovenský rodák mohl předvést ten správný výkon.

Letos to vypadalo, že se rozzuřeného důchodce nedočkáme. Josef však nezklama, jeho fanoušci ho prý přemluvili. A tak se přišel ukázat znovu. Porota je mírně překvapena, nicméně už nic nenechá náhodě. Podívejte se na ukázku, jak se s jeho přítomností poprali. My říkáme jediné - musel to být boj!

Čeká Talent opravdové umění?

V novém vydání Talentu toho ale na vás čeká mnohem víc!

Když na pódium přistoupí mladík z vizuálního projektu Art Priority, je jasné, že na jakékoliv komerční výstřelky může porota zapomenout. Na talentové stagi nastoupí několik lidí a předvedou artovou show, kterou Talent ještě nezažil.

"Pokud to má hloubku, čas to ukáže," říká Jakub Prachař, zatímco Jaro Slávik je z nezvyklého vystoupení přímo nadšen. Art Priority rapují o tom, že jsou generace stylových děcek, což vizuálně skvěle podporují.

Pláč za jevištěm

Lívia Kondrotová má za sebou těžký životní osud a v Talentu ji to porota příliš neulehčila. Její partner a otec dcery zemřel před dvěma lety na rakovinu. Velice náhle. Lívia vypráví, že na první rok po jeho smrti si ani nepematuje, ten druhý přežila díky písni, kterou hodlá zazpívat před porotou. Když odchází z jeviště má slzy v očích, ale rozhodně ne proto, že postupuje dál. Důvod vás možná překvapí.

Bennyho odložila matka do dětského domova, vy poznáte novou rapovou hvězdu

Benny Majestic je dvacetiosmiletý muž, který už si toho v životě prožil hodně. "Je čas se pohnout dál," komentuje svůj příchod do Talentu.

Otec Bennyho pochází z jižní Afriky, ale jeho vlastní matka ho dala do dětského domova. Osud mu však nepřál dál, v sedmnácti letech z padl z pátého patra na beton a byl několik týdnů v komatu. To všechno se rozhodl využít ve svém rapu.

Česko Slovensko má talent uvidíte v sobotu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také