TopStar

29. ledna 2019 11:00

Tereza Šulcová

Do třetice všeho dobrého: Exmanžel Partyšové čeká dítě se svojí bývalou ženou!

Miliardář Daniel Farnbauer se rozvedl se svou ženou a vyměnil ji za moderátorku Gabrielu Partyšovou. Manželství ale novomanželům vydrželo opravdu jen krátce. Pouhý rok.

Nyní, po rozvodu s Partyšovou, se miliardář Farnbauer vrátil zpět ke své bývalé ženě Lucii, se kterou má již dvě děti, Daniela a Anetu. A jako důkaz lásky čekají třetího potomka! Jak se říká, do třetice všeho dobrého! Svou těhotnou exmanželku ukázal na galavečeru Plesu Jako Brno, kde se předvedly snad všechny české celebrity.

Tato událost se konala v sobotu 26. ledna v brněnské Faith Gallery. Podle Blesku se ceny vstupenek vyšplhaly až k 21 tisícům. Poslední dva volné lístky stály neuvěřitelných 200 tisíc korun. Na této události jste si mohli poslechnout kapelu Chinaski, Queenie nebo i Mikolase Josefa.

Tento galavečer si nenechaly ujít ani známé tváře Primy. Lenka Špillarová, Sandra Parmová, Monika Leová, Gabriela Lašková a Eva Decastelo. Mezi dalšími se objevila i Aneta Vignerová, Taťána Gregor Brzobohatá, Osmany Laffita a mnoho dalších.

Sdílejte článek
Štítky Gabriela Partyšová Ples Jako Brno

Přečtěte si také