TopStar

20. května 2019 11:33

Do třetice všeho dobrého: Herečka Scarlett Johansson se zasnoubila!

Kráska Hollywoodu a představitelka Black Widow z Avengers se zasnoubila! Scarlett Johansson (34) si bude brát tvůrce oblíbené show Saturday Night Live Colina Josta (36). Byla vdaná již dvakrát, doufejme tedy, že jí třetí manželství přinese štěstí.

Poprvé si vzala blonďatá kráska hereckého kolegu Ryana Reynoldse, který je nyní šťastný s herečkou Blake Lively. Jejím druhým mužem byl novinář Romain Dauriac, se kterým má Scarlett pětiletou dceru Rose Dorothy. Teď si po dvouletém vztahu bude brát scenáristu Colina Josta.

Poprvé se o vztahu čtyřiatřicetileté hvězdy světových filmových pláten a šestatřicetiletého scenáristy televizní show ‚‚Saturday Night Live‘‘ (SNL) začalo spekulovat poté, co se dvojice objevila na jednom z večírků SNL. Hvězdy se tam oddávaly vášnivým polibkům. V té době ještě Scarlett nebyla rozvedená se svým tehdejším mužem Romainem Dauriacem. Manželství bylo oficiálně přerušeno o pár měsíců později, kdy se někdejší manželská dvojice dohodla na společné péči o svou dcerku. Johansson byla z hladkého průběhu nadšena.

‚‚Jsou do sebe šíleně zamilovaní, je to vážné. Váží si kariéry jeden druhého a snaží se podporovat navzájem. Skvělý pár! Colin se ke Scarlett hrozně hodí, vždyť ona miluje píšící muže,“ nechal se slyšet blízký přítel zamilovaných. I Colin okomentoval na popud novinářů svůj vztah se Scarlett: ‚‚Je úžasná. Je těžké najít nějaký její nedostatek – je zkrátka božská! Jsem šťastlivec a klikař!“ Hvězdnému páru nezbývá než popřát vše nejlepší a čekat, jak se jejich vztah a následné manželství bude postupem času vyvíjet.

Sdílejte článek
Štítky Scarlett Johansson Avengers zásnuby Black Widow

Přečtěte si také