TopStar

29. června 2018 11:34

Ilona Blašková

Dojatá Ivana Chýlková. Co se stalo?

Vždy vás informujeme o výjimečných životních situacích známých osobností a tentokrát to bude o herečce Ivaně Chýlkové. Ivana byla v zajetí slz. Po tváři se jí koulely, jak hrachy, až nemohla ani mluvit. Co se jí stalo? A kdo za to může?

Pořádný šok zažila herečka Ivana Chýlková. O překvapení se postaral její syn Jáchym, který tajně přiletěl na Slovensko, aby své matce předal cenu za celoživotní přínos. „Já jsem letěl včera v noci přes půlku republiky, úplně sám. Víš, jak se bojím létání. A letěl jsem sem proto, nejen abych ti mohl dokázat, že mám zájem o tvoji práci o tvoji profesi, ale abych tě mohl za tvoji práci ocenit,“ řekl před předáním ceny Jáchym.

Kraus Junior se evidentně potatil ve smyslu pro humor. Svým netradičním projevem bavil celý sál a nejednou dohnal Ivanu k slzám. „Moje máma se domnívá, že se o ni nezajímám. Že mě nezajímá její práce a že se nesnažím, aby mě zajímala. A ja bych se chtěl zeptat všech tady v sále, aby ti z vás, kteří tady máte svého syna, mohli byste prosím zvednout ruku? Jenom abychom měli takový přehled. Mami, prosím, podívej se. Moc jich není. Jsou tam asi dva,“ pokračoval.

„Já vůbec nevím, jak se vám podařilo ho sem dostat. To je největší šok. Nevím, jestli se z toho vzpamatuji do konce života. To je strašný. Ty jsi letěl sám? To snad není možný,“ reagovala Ivana. A tak jsme byli svědky toho, že i upovídané Ivaně Chýlkové někdy dojdou slova.

Sdílejte článek

Přečtěte si také