TopStar

10. července 2015 12:41

Tereza Javorová

DOJEMNÉ VIDEO: Taylor Swift poslala 50 tisíc dolarů holčičce, která umírá na leukémii. Podívejte se na její reakci!

To, že má Taylor Swift nekonečně dlouhé nohy, už víme. Ale že má velké srdce, které dokáže soucítit i s nemocnými, se ukázalo až teď! Taylor se totiž zachovala neskutečně štědře k jedenáctileté Naomi, která umírá na leukémii. Poslala jí neuvěřitelných 50 tisíc dolarů!

V přepočtu přes 1 220 000 korun poslala popová hvězda nemocné Naomi. Školačka onemocněla 25. června a kvůli okamžité hospitalizaci zmeškala koncert oblíbené Taylor, která je právě na svém turné s názvem 1989.

Rodiče založili Naomi dárcovký účet s webovou stránkou GoFundMe, kam mohlou lidé posílat peníze. Naomi totiž potřebuje velmi nákladnou léčbu. Rodiče doufali, že se jim podaří vybrat alespoň 30 tisíc dolarů, ale náhlý příspěvek Taylor Swift jim vyrazil dech. Poslala jim rovných 50 tisíc dolarů!

Šťastnou reakci jejich blonďaté dcerky pak natočili na video. Dívenka nemůže štědrosti své nejoblíbenější zpěvačky uvěřit a září štěstím. Taylor částku poslala na několikrát společně se vzkazem: "Pro krásnou a odvážnou Naomi. Je mi líto, že jsi musela zmeškat koncert, ale bude spousta dalších. Teď je důležité, aby ses cítila lépe. Posílám tobě a tvé rodině obrovské objetí."

Podívejte se na dojemnou reakci Naomi, když se o příspěvku Taylor dozveděla:

Sdílejte článek
Štítky peníze leukémie příspěvek Taylor Swift

Přečtěte si také