TopStar

14. července 2018 10:04

Doktor z Modrého kódu Marek Němec se konečně oženil! Koho si vzal?

A je z něj ženáč! Hvězda Modrého kódu Marek Němec (37) si konečně vzal svou partnerku Johanku. S tou odkládal svatbu dva roky i přesto, že už s ní má dvě děti. Jak tomu dnes bývá, svatba proběhla v naprostém utajení a veřejnost je teď příjemně překvapena.

‚‚Už jsem viděl nevěstu, takže už to proběhlo! Ano, je to pravda, konečně! Byly u toho naše dvě děti, naše miniatury,‘‘ nechal se pro Top Star herec slyšet. Se svatbou prý nespěchal, protože věděl, že k ní stejně jednou dojde. Svatební cestu už má dvojice za sebou, trávila ji v italských Benátkách. Uvidíme, zda se pár chystá ještě někam nebo si bude léto i nový status užívat pracovně.

Před svými kolegy o svatbě také nemluvil, proto to pro ně bude pořádným překvapením. ‚‚Bude to jako když nastane blackout. Igor Chmela nejspíš nebude chvíli na sále vůbec fungovat,‘‘ zmínil hrdý taťka Matěje (6) a dcerky Rozárky (2).

Strach, že by jeho manželka neřekla to vytoužené ano a odmítla ho herec rozhodně neměl. ‚‚Ona i trénovala to »ano« a dala to krásně!‘‘ zmínil herec, který ovšem o svatbě příliš sdílný nebyl. A jak to tak vypadá, svatby se účastnila i jejich dvě dítka, takže ceremonie proběhla skutečně v rodinném kruhu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také