TopStar

16. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

Dolinová přiznává: Chci mít spoustu milenců!

Herečka Michaela Dolinová (49 let) je podruhé vdaná. Tentokrát si vybrala za manžela soudce. Jan Sváček má prý totiž sexy mozek.

„Mám doma ideálního chlapa. Pracovitého a vtipného. Je mi úplně jedno, jak muž vypadá. Důležité je, jestli dokáže myslet mozkem. Pokud je ženská aspoň trochu chytrá, rozhodně nehledí, jaký má potencionální partner svaly, ale hlavu,“ je přesvědčená Michaela Dolinová

V létě se moderátorka s rodinou chystají na dovolenou do Chorvatska: „Nejradši se plácneme někam na pláž a tam se sluníme. Pojedou s námi moje i manželovy děti. Naštěstí si docela rozumí, takže nás snad čeká klidná dovolená,“ doufá Michaela Dolinová. Rodina bude na dovolené sdílet jedno apartmá. „Holky jsou věkem daleko od sebe, takže se respektují,“ dodává herečka, která se v brzké době objeví v obnovené premiéře hry Coco Chanel v divadle Semafor.

„Coco byla úžasná ženská. Jsem moc ráda, že se v ni můžu proměnit aspoň v divadle.“ Herečka se také nemůže dočkat, až se na jevišti sejde se svým divadelním milencem Janem Čenským, „Coco životem prošla spousta úžasných mužů. Někteří pro ni byli stěžejní a jiné měla jen pro pobavení. Hrozně by mě zajímalo, jaké to je, když má žena tolik ctitelů,“ zasnila se herečka.

-dad-


Přečtěte si také