TopStar

3. dubna 2018 12:08

Dominika Myslivcová si na nedostatek rozhodně nemůže stěžovat. Ve 23 má byt za 20 milionů!

Stačí říci blondýna v růžovém a každému je hned jasné, o koho jde. Blogerka Dominika Myslivcová (23) si za pár let vybudovala pořádnou kariéru a dnes sklízí ovoce skrz svůj sociální rating. Na nedostatek financí si dívka rozhodně stěžovat nemůže a luxusní byt v hodnotě 20 milionů na jejím statusu skromnosti rozhodně nepřidá.

Dívka pochází z Ostravy a do svého luxusního bytu v pražském Karlíně se rozhodla přistěhovat před dvěma lety. Její byt čítá čtyři pokoje a dvě koupelny. ‚‚Mám to tu moc ráda, vše je tu blízko. A konečně jsem si splnila svůj sen a z celé jedné místnosti jsem si udělala šatnu! Celkově mě šatna i s oblečením vyšla na dva miliony,‘‘ nechala se Dominika slyšet a tím přidala na dojmu, že finančním nedostatkem rozhodně nestrádá.

Fanoušci se podivují, odkud bere česká mediální hvězda takové částky, a polemizují, zda v tom není něco více než sociální status. Dominika však vyvrací všelijaké spekulace: ‚‚Dělám naplno sociální sítě a mám reklamní kampaně. Vynáší to opravdu hodně. Mám miliony fanoušků, a tak prostě vydělávám a bavím se při tom. Navíc byt v Praze byla skvělá investice! Teď bych ho prodala za daleko více peněz, než jsem si ho koupila, celková hodnota je nyní 20 milionů.Jinak hodně času trávím v kuchyni, vařím si každý den. Když teda nejím krabičkovou dietu,‘‘ zněla dívčina slova. No, nezbývá než vyřčenému věřit.

Na Instagramu má Dominika Myslivcová přes 180 tisíc fanoušků, se kterými den co den sdílí každý moment svého života. Dominika a její růžový život (doslova) je tak jedním z nejsledovanějších na českém internetovém trhu.

Blogerka dost často provokuje na svých sociálních sítích pořádně pikantními fotkami. Youtuberka, která měla ambice i v politice, se podařilo to, o co jí asi v první řadě šlo. Rozpoutala nespočetkrát debatu své fanouškovské základny proti komentářům, že fotky s holým zadkem jsou krajně nevhodné. A zda jde čistě o fotky mladické nerozvážnosti české Barbie? Spíše to působí, že si hvězdička jen chtěla znovu zvednout rating na sociálních sítích.

Sdílejte článek
Štítky blogerka česká youtuberka blondýnky Dominika Myslivcová

Přečtěte si také