TopStar

17. ledna 2018 01:00

Donald Trump je pravý gentleman. A jako pravý gentleman nemůže zmoknout!

Minulý víkend se prezident Spojených států spolu se svou ženou Melanií (47) a synkem Barronem (11) vydal na Floridu do své domoviny Mar-A-Lago. Odtud se teprve před pár hodinami všichni vrátili do Washingtonu. A jak vypadal jejich nástup do a z letadla? Paparazziové to zachytili, fotky oblétly celý svět a pobouřily nejednoho fanouška. Podívejte se sami!

Na sociálních sítích a nejvíce na Twitter se zvedla vlna ostré kritiky na účet prezidenta. Podle většiny internetových uživatelů se Donald Trump rozhodně nechoval jako milující manžel a starostlivý otec. Prezident a první dáma nastupovali do letadla, když se nebe zatáhlo temnými mraky a začal foukat silný vítr. Na snímcích stoupá prezident po schůdcích a drží deštník. Ale ne nad dámou, jak by každý očekával, nýbrž nad svou hlavou. Žena a synek jdou za ním bez jakékoli pomoci a působí lehce jako prezidentův doprovod, nikoli jako rovnocenní členové rodiny.

‚‚Donald Trump nastupuje do letadla a drží deštník jen nad sebou, zatímco jeho manželka a jedenáctiletý syn moknou v dešti,“ napsal rozhořčeně jeden z debatujících na Twitteru.

Fotografie byly pořízeny před pár dny v Palm Beach, kde prognózy špatné počasí předpovídaly. Na fotce ale nejde příliš znát, zda prší, či ne. Znovu se rodina ukázala na veřejnosti už ve Washingtonu, po její návratu. Na fotografiích jde Trump po boku první lady a mává všem přítomným a rodinu vítajícím lidem.

Na internetu a sociálních sítích nyní tak kolují vtipy a komické fotografie, kde je vyfocen bývalý prezident Spojených států Barrack Obama. Ten jde za deště bez deštníku jako správný gentleman a jeho žena Michelle má deštník plně k dispozici pro sebe. No a vedle něj vidíme současného prezidenta a jeho manýry. Co k tomu dodat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také